*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • melole
    Julm Donk
    • Aug 2009
    • 40

    #2731
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas melole Vaata postitust
    Mis saidi kaudu kõige parem oleks starsi kasutajat teha? :)
    :)

    Comment

    • hoss23
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 2551

      #2732
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      PN

      Comment

      • melole
        Julm Donk
        • Aug 2009
        • 40

        #2733
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Mingeid erilisi rakeback vms diile ei ole sinna võimalik saada?

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #2734
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas pukkmaster Vaata postitust
          kui pole depostiiti starsi teinud, vaid kasutaja on tehtud läbi pokerstrategy, kas siis esimest korda deposiiti tehes ei saa kasutada STARS600 ?
          mina fulltilti sain, saatsin supporti kirja ja manuaalselt pandi 550$ jooksma. 50$ läks maha, selle olin juba pokersrategy kaudu saanud boonuse. ma usun, et pokerstarsis on samad tingimused. Suhtle suppordiga.

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #2735
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Kas starsi poest ostetud pileteid saab ka tournament money vastu vahetada?

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #2736
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              ei

              Comment

              • chrosmos
                Õpihimuline Mängur
                • Apr 2009
                • 340

                #2737
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                nii kellel on hea mälu, kas need instant cash boonused, mis olid septembri ja mai kuus eelmine aasta, kas need on olnud iga-aastased pakkumised või oli eelmine aasta ainuke meeldiv erand?

                ei julge fpp-sid ära kulutada nende halvemate bonuste jaoks ja supernova boonused see aasta veel lähedal pole

                Comment

                • Firzen
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #2738
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                  nii kellel on hea mälu, kas need instant cash boonused, mis olid septembri ja mai kuus eelmine aasta, kas need on olnud iga-aastased pakkumised või oli eelmine aasta ainuke meeldiv erand?

                  ei julge fpp-sid ära kulutada nende halvemate bonuste jaoks ja supernova boonused see aasta veel lähedal pole
                  kui sa mõtled stellar boonuseid, siis need on küll imo suht unique teema.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2739
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    mul ka mingi 18k FPP'sid kogunenud, raisanud neid ei ole, ootan ka miskiseid instaboonuseid vms

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #2740
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                      kui sa mõtled stellar boonuseid, siis need on küll imo suht unique teema.
                      Stellarite peale ei kulu ju FPP-sid, ainult 1FPP per order.

                      Comment

                      • chrosmos
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 340

                        #2741
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        mõtlen neid 12500fpp=200$ jne

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #2742
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kas keegi oskab ütelda:
                          1) Kas PS-st Eesti pankadesse tuleb cash-out normaalselt? Kui palju aega kulub? Kunagi tegin sissemakse Eesti krediitkaardiga.
                          2) Mis on max amount, mida PS laseb kanda? Kui $10k+ kanda ühe korraga, kas Eestis hakkavad pangad jaurama? Vist rahapesu andmebüroo limiit oli 200k? Minu teada ei saa ka eriti tükeldada, sest lasevad 2x kuus vms ainult cashouti teha.

                          Info oleks oodatud eelkõige neilt, kel on endal kogemust 2010 aasta sees. Tänud.

                          Comment

                          • raaids
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 606

                            #2743
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            eesti pankadesse tuleb normaalselt ja aega läheb tavaliselt 4 päeva

                            Comment

                            • sm112
                              Grinder
                              • Jun 2009
                              • 776

                              #2744
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              "You are allowed 1 request worth up to $ 49,999.00 every 24 hours" - Direct bank transferil on mul selline piirang. Kust sa selle 2x kuus võtsid? Ise kannaks (kannangi) läbi moneybookersi, seal on 24h piirang $15k.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #2745
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                See 2x kuus vms jäi kusagilt meelde. Mingi restriction oli kindlasti. Aga paistab, et saab paaris osas siis tehtud ilma probleemideta. Tänud info eest.

                                Edit: Normaalne, Visa accountile max $6,500 korraga. Kui üks on pending, siis teist teha ei lase.
                                Last edited by tolmuahv; 17.05.10, 20:26.

                                Comment

                                Working...