*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #1231
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis on Starsis sellised õhtused regulaarsed turniirid, mida võiks cashi kõrvale sumistada ja value oleks ok? (BI kuni 20$). Ega Starsis vist ühelgi turnal overlayd ei ole...aga on mõni vähemasti näiliselt softim?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1232
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas CTXrix
      Mis on Starsis sellised õhtused regulaarsed turniirid, mida võiks cashi kõrvale sumistada ja value oleks ok? (BI kuni 20$). Ega Starsis vist ühelgi turnal overlayd ei ole...aga on mõni vähemasti näiliselt softim?
      nyyd vist tekkisid mingisugused cap turnad, kus max osalejad on siis capitud

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #1233
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        juhuu, sain Starsist lõpuks 2 kuud tagasi tellitud nänni kätte. toodi veel special koju kohale ka.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #1234
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Starsis olemas uus võimalus kuidas rahasi liigutada.

          Selleks on ukash, milles mina veel ei tea midagi: http://www.ukash.com/uk/en/login.asp...t/combine.aspx



          Comment

          • wedoit
            Õpihimuline Mängur
            • Nov 2008
            • 458

            #1235
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            kes teab millal toimuvad need $1.1 satikad PokerStars Live turniiridele? Kuu lõpus? Ja kust alt neid leiab Starsist? Olen segaseks otsinud juba, ei leia kuskilt infot.

            Comment

            • kympa
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 110

              #1236
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Täna kell 21:00

              Tourney -> Regional
              Tournament 215206769

              4h enne algust saab regada

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #1237
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Nii, tegin väljakande Teisipäeval, kas raha saab kätte Reedel, Laupäeval või Esmaspäeval?

                2. Email tuli kolmapäeval kell 11 hommikul, ehk loogika, ütleb, et peaks Laupäeval saama, aga kas see nende jaoks tööpäev või ei? =/ .

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1238
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas $$$
                  Nii, tegin väljakande Teisipäeval, kas raha saab kätte Reedel, Laupäeval või Esmaspäeval?

                  2. Email tuli kolmapäeval kell 11 hommikul, ehk loogika, ütleb, et peaks Laupäeval saama, aga kas see nende jaoks tööpäev või ei? =/ .
                  kui email saabus kolmapäeval, siis raha laekub reedel.
                  kui mingil põhjusel ei peaks laekuma, siis enne esmaspäeva sa seda ei saa. kindlasti mitte laupäeval ega pühapäeval.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #1239
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kuidas ma saan teada, millise affiliate kaudu ma pokerstarsi konto tegin?

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #1240
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas alaska
                      Kuidas ma saan teada, millise affiliate kaudu ma pokerstarsi konto tegin?
                      PokerStarsi suppordi käest?

                      Comment

                      • alaska
                        forever
                        • Oct 2008
                        • 6599

                        #1241
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        kuidagi lihtsamalt ei saa? googlest? :)

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #1242
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          tra sada filtrit on neil aga miks ei saa PL laudu holdemis maha keerata

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1243
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas rohelinekonn
                            tra sada filtrit on neil aga miks ei saa PL laudu holdemis maha keerata
                            Just hea, muidu PL sureks ehk päris välja. Minu meelest see oleks palju vajalikum, et saaks välja filtreerida lauad, kus üle 2 matsi on waitinglistis.

                            Comment

                            • McFoldberg
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 731

                              #1244
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas rohelinekonn
                              tra sada filtrit on neil aga miks ei saa PL laudu holdemis maha keerata

                              PLi pole mõtet põdeda, mäng pmts sama kõik. Tihtilugu on kõige magusamad fishid (ja tihti neid ka kõige rohkem) just PL laudades, vähemalt NL/PL25-s. Ja ma tean, et ma pole ainus, kellel seetõttu ka PL-s winrate veidi parem on kui NL-s.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #1245
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kui potlimit laudu ei taha näha vali filtrist ainult speed lauad.

                                Comment

                                Working...