*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mkva
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 1972

    #2551
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Kaua võtab Vip storest kauba jõudmine eestisse?
    Ja kas te FPPsid arvutate kuidagi $ über ka, et saate enamvähem teada palju miskit maksab?

    Palju need siis $ maksaks?



    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #2552
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Raamatud on tulnud veidi üle kuu.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #2553
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Eks need saabumised ikka Starsi lubatud 3-6 nädala vahemikku jäävad.

        1FPP hind targalt kulutamisel(mitte ostes 5000=$50 boonuseid) on $0.016. Kaupade hinnad oleks siis:

        $36
        $27.2
        $40

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #2554
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kuidas see targemini kulutamine välja näeb?

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #2555
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
            kuidas see targemini kulutamine välja näeb?
            Eks neid variante on mitmeid, igasugused elektroonikad jms saate hinna välja arvutada ja hinnata, kas tasub ära või mitte.

            Kui on soov teha FPP-d rahaks(et oleks justkui rakeback), siis ma pakuks 2 varianti:
            a) Hoiad kõik FPP-d alles ja hakkad siis raiskama, kui teed ennast SuperNovaks. Iga tõsisem NL25+ grinder võiks sellepeale tõsisemalt mõelda, kui on lootust, et 100k tuleb aasta lõpus piirimaile, siis võiks ikkagi end tagasi hoida kiusatusest neid $285 boonuseid($0.0114/FPP) osta. Kui need aastalõikes kokku liita, siis kaotate ikka päris kõvasti raha.

            b) Kui mängite madalamal, siis seda enam te ei saa endale lubada debiilseid oste. Jätke 5000FPP=$50 boonused ostmata, hakake pühapäeviti paar tundi neid Sunday 1/4 milli satikaid tegema, soovitan neid, kus 6 saab raha 20-st, pole mingid hyper-turbod ja field oli omal ajal ikka väga kehv. Kui neid hästi mängida, siis võib isegi saada kõvasti parema kursiga kui $0.016.

            Peale esimese võitmist hakatakse teile T$ kontole laksima, kui kõik mängud tehtud, siis unregage turniirilt(kui mängida ei taha obv) ja kui teil turniire mängivaid sõpru pole, kellele müüa neid, siis minge: http://www.liquidpoker.net/sell-poke...nament-dollars ja käituge vastavalt juhistele. Seda siis loomulikult eeldusel, et teie põhimäng turniirid ei ole.

            Ise ma lõpetasin selle variant B kasutamise siis ära, kui tunniteenistus üsna mehiseks tõusis, ei tasu ära enam, parem mängida oma standard mängu nendel pühapäevadel.

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #2556
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas lenC Vaata postitust
              ja kui teil turniire mängivaid sõpru pole, kellele müüa neid, siis minge: http://www.liquidpoker.net/sell-poke...nament-dollars ja käituge vastavalt juhistele. Seda siis loomulikult eeldusel, et teie põhimäng turniirid ei ole.

              Ise ma lõpetasin selle variant B kasutamise siis ära, kui tunniteenistus üsna mehiseks tõusis, ei tasu ära enam, parem mängida oma standard mängu nendel pühapäevadel.
              Ise pole kasutanud, aga 2+2s peaks parema kursiga saama: http://forumserver.twoplustwo.com/61...t-here-291728/

              99,5% vist.

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #2557
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                wow lenc, see oli nüüd küll väärt info. Suured tänud :)

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #2558
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Siin kunagi oli aga enam ei leia...
                  Kui teha buddy transfer, kui palju teine peab punne teenima per100$ vms, et saaks välja kanda ?

                  Ty

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #2559
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Mul väike küsimus.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Mul inka suht sitt (no otse tõlkes saan aru), aga ikkagi ei biidi ära.
                    Mis ma täpselt pean T/W$ amount” ja “Price $” lünka panema?

                    Sain ticketi 250k turnale btw. Tahaks rahaks teha.
                    TY!

                    Comment

                    • OuMaiGaad
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2010
                      • 482

                      #2560
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Madis Very Vaata postitust
                      Siin kunagi oli aga enam ei leia...
                      Kui teha buddy transfer, kui palju teine peab punne teenima per100$ vms, et saaks välja kanda ?

                      Ty
                      15fpp 100$ kohta

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #2561
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                        Mul väike küsimus.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Mul inka suht sitt (no otse tõlkes saan aru), aga ikkagi ei biidi ära.
                        Mis ma täpselt pean T/W$ amount” ja “Price $” lünka panema?

                        Sain ticketi 250k turnale btw. Tahaks rahaks teha.
                        TY!
                        Ehk siis müüd sellele liquidpokerile T$?
                        Mõtled mis starsis panema pead või liquidi lehel?
                        Kui nt. sul on 10 T$ siis starsist võtad sell Tournament money.
                        T$ kohta paned 10.. ja price on siis ilmselt 9.5$ vms.. ei tea mis kursiga ostavad.. selle arvu peaks sa saama selle liquidi lehelt.
                        Ja ülekanne toimub ainult siis kui mõlemal osapoolel samad andmed sisestatud.
                        Last edited by taasver; 11.04.10, 15:05.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #2562
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Tänks, biitisin lahti. Mul esimest korda vaja lihtsalt aru saada, järgmised korrad juba tean. :P

                          edit: tegin neid 210 FPP satakaid ka 2 tk, mõlemal õnnestus saada ticket. Nii, et ühe eest võtsin 11 taala ja teisega osalen turnal. :P
                          Lõpp kiskus närvihaigeks, ma buttonil AKs-ga (2 out of 9), kõik foldisin pushsin - mitte kõige shordim tüüp callis ära J6-ga ja hittis lihtsalt riverisse 6, langesin täiega kohe. Õnneks jäin püsima ikkagi. Siin tulebki arvestada stäkke, positsioone jne, enne ka vabalt oleks võinud buttonilt TT-ga pushida, aga kuna bigstäkk lükkas CO-lt sisse kõik, polnud mõtet. Vaja lihvida veel seda mängu.
                          Last edited by raunsz; 11.04.10, 19:50.

                          Comment

                          • eddi
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1200

                            #2563
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            mul pokerstarsis miskipärast 2 viimast deposiidiboonuse 10dollarit kättesaamata.... just sain piisavalt punkte, et üks 10 veel kätte saada aga seda ei tulnud (eelmisene kord sama jama, kuigi Historys näitab, et sain kätte.... väga kahtlane, saatsin supporti kirja ka aga kujutan ette et nad vastavad, et neil näitab kõik OK.
                            varem pole sellega probleeme tekkinud, olen kõik korrad kätte saanud
                            oskab keegi kommenteerida?

                            Comment

                            • fikuuu
                              Grinder
                              • Aug 2009
                              • 663

                              #2564
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Saada supporti mail...History ei näita midagi ?

                              Comment

                              • ment52
                                Politseidokumendiga kusjuures!
                                • Oct 2008
                                • 1270

                                #2565
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                http://forumserver.twoplustwo.com/28.../#post18141315

                                Comment

                                Working...