*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • aljaava
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 5

    #2491
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    tervist. siuke jama on, et arvuti otsustas lepingu üles öelda ja sai format tehtud ning windows seitse peale pandud. aga nüüd on nii et iga kord kui shutdowni või restardi teen ja uuesti käima panen on kõik starsi settingud kadunud. oskab keegi öelda milles asi?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2492
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Starsi aprillinaljad. Ma ei tea - mulle meeldib, kui iga päev saaks nalja. Praegu ei naernud.

      Comment

      • ActionJackson
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 231

        #2493
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Noh, naljad naljadeks aga 3000FPP eest $45 ... pole ju ka kõige hullem. Kui veel harva antakse ka ...

        Comment

        • kollane
          Pokkerihai
          • Nov 2008
          • 2031

          #2494
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
          Noh, naljad naljadeks aga 3000FPP eest $45 ... pole ju ka kõige hullem. Kui veel harva antakse ka ...
          kus sa seda näed?

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #2495
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Lol, jumala head boonused haha :D

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #2496
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              mul pole


              E: vapsik täpsustas juba
              Last edited by kollane; 01.04.10, 12:36.

              Comment

              • taasver
                Grinder
                • Oct 2008
                • 584

                #2497
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                krt..
                Cashier is temporarily closed for scheduled maintenance....

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #2498
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas vapsik
                  VIP store. April 1st special. 3 1k FPP-st boonust.
                  Supernova kaotab raha. Ei võta.

                  Comment

                  • taasver
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 584

                    #2499
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Et siis 0.015 kõigi nende 1000FPP boonuste $/FPP?

                    Comment

                    • Trakko
                      Julm Donk
                      • Dec 2008
                      • 44

                      #2500
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Alexi turnal 13nes.

                      Comment

                      • SANGPOMM
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 479

                        #2501
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Tere! kuna teema on pikk ja lai siis ei viitsinud kogu asja läbi lugeda. aaga mul on Pokerstarsis kogunud üle 4000 punkti. T-särgi olen juba tellinud, aga kas on olemas ka mingi võimalus neid punkte rahaks teha? Kusagilt kuulsin, et kui registreerida turniirile nende punktide eest ja siis unregister teha et siis saaab buy in raha dollarites tagasi, kas see vastab tõele? Ja kuna preagu mängin lahti stars600 boonust. esimene sissemakse oli 180 taala mille olen juba 10 $ tagsis saand, siis tahtsin küsida ka seda, et kui ma tahan koguboonust lahti mängida kas siis vahepeal ei tohi väljamakseid teha? või saan nii ka teha, et kannan oma bankrolli korraks välja ja panen uuesti peale et boonusega jätkata?

                        Palju lolle küsimusi, aga loodan, et keegi paugutab tänuväärse vastuse :)

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #2502
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Väljamakset ei tohi teha jah, muidu kaob first depo boonus ära. Buddy trasferit tohid.
                          Mina tegin eelmine nädal 210 FPP eest 20 mehe Sunday 1/4 Mil satte, kust said 6 paremat pileti ja kui sain 6 parema sekka, tegin unregister ja sain kontole 11 taala turna raha.

                          Comment

                          • JakoJ
                            Jube Noob
                            • Sep 2009
                            • 132

                            #2503
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Igaks juhuks küsin üle, et kas selle 600$-se first deposit bonuse puhul on nii, et kui ma kannan starsi 600 ja ntx 500 kannan sõbrale siis saan oma 600st boonust edasi grindida, või see tühistub kuidagi?

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #2504
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              niimoodi peaksid saama, aga paar päeva pea ikka vahet. Ja kui sa 100$ endale peale jätad, siis mainin lihtsalt, et NL5 ja NL10 on suht raske seda boonust lahti mängida. Teisest küljest on aega pool aastat selleks...

                              Comment

                              • $$$
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1072

                                #2505
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                                niimoodi peaksid saama, aga paar päeva pea ikka vahet. Ja kui sa 100$ endale peale jätad, siis mainin lihtsalt, et NL5 ja NL10 on suht raske seda boonust lahti mängida. Teisest küljest on aega pool aastat selleks...
                                Boonus tuleb lahti nigunii 10dollari kaupa, ehk vahet pole.

                                Comment

                                Working...