Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
tervist. siuke jama on, et arvuti otsustas lepingu üles öelda ja sai format tehtud ning windows seitse peale pandud. aga nüüd on nii et iga kord kui shutdowni või restardi teen ja uuesti käima panen on kõik starsi settingud kadunud. oskab keegi öelda milles asi?
tervist. siuke jama on, et arvuti otsustas lepingu üles öelda ja sai format tehtud ning windows seitse peale pandud. aga nüüd on nii et iga kord kui shutdowni või restardi teen ja uuesti käima panen on kõik starsi settingud kadunud. oskab keegi öelda milles asi?

Comment