*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***
Collapse
X
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Tõstataks vaikselt tabuteema ka. KUI nüüd Laksuameti teatele vastavalt hakatakse blokkima kõiki saite siis ehk saaks ikkagist siia foorumisse teha üldise teema, kuidas oleks teoreetiliselt võimalik sellest piirangust mööda saada. Suhtutakse kuidagi ükskõikselt ja kui ongi ükspäev "connection refused" siis hull paanika lahti. Väike igaks-juhuks informatiivne ettevalmistus ei teeks ju paha, kui keegi oskab tehnilist abi anda.
(Küsija suupihta ei lööda!)
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Ma ei viitsinud lõpuni täitagi, sest kogu aeg samad küsimused. Võib-olla brauseri vms jama.Algselt postitas Konso Vaata postitustkas teile ei tundunud, et küsimused kordusid?Fullstacks have more fun.
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Tegelt oli 4 erinevat rubriiki, millele järgnesid kolm samasugust täpsustavat küsimust. Neli rubriiki olid - 1. Raha sisse Starsi, 2. Raha välja Starsi 3. Raha sisse mujale saitidele 4. Raha välja mujalt saitidelt. Ajas algul segadusse küll, aga panin kõik ühtemoodi, sai kiirelt kaelast ära. Muidugi pühapäeval pole võimalik endal friikat teha, niiet palju õnne Stars.Algselt postitas Pahvak Vaata postitustMa ei viitsinud lõpuni täitagi, sest kogu aeg samad küsimused. Võib-olla brauseri vms jama.
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Jaa teemad võiks tekkida küll selle kohta kuidas saaks Maksuameti keelust mööda kui see peaks tekkima siia.
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
hiljaks oled jäänd .. t'na õhtul lööb teate: NO ESTONIAN PLAYERS! GO TO THE BEAR CAVE!!Algselt postitas imthcplant Vaata postitustJaa teemad võiks tekkida küll selle kohta kuidas saaks Maksuameti keelust mööda kui see peaks tekkima siia.
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Kust ma leian selle 7. märtsi 5k freerolli millele nad lahkelt pileteid jagasid küsimuste eest ?
Comment
-
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Keegi võitis ka sealt midagi?Algselt postitas imthcplant Vaata postitustKust ma leian selle 7. märtsi 5k freerolli millele nad lahkelt pileteid jagasid küsimuste eest ?
Comment
-
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Tere! Küsimus selline, et tegin umbes eelmise nädala kolmapäeval starsist esimest cashouti SEB panka. Siiani igatahes ei ole raha cashierist ära läinud aga cashier on läinud sinist värvi ja pending cashoute ka ei näita. Kas pean uuesti proovima või seal lähebki kauem aega?
Comment
Comment