*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blah
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 185

    #2326
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Ma arvan, et seal on mõeldud "7. märtsiks", see freeroll, kus sa täitmise eest osaleda saad, toimub juba 7. märts 15:00 (ET)
    Pealegi, kuna küsitakse ainult makseviiside kohta, ei oma erilist tähtsust, kas täidad selle 4. või 7. märtsil

    Täitsin just ära, seal on mõnes kohas veel natuke kohmakas keelekasutus.
    .

    Comment

    • kilu6
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1305

      #2327
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Küsimustikus
      1 Halb
      2 Korralik
      3 Hea
      4 Suurepärane
      5 Väljapaistev
      :)
      Last edited by kilu6; 04.03.10, 20:49.

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #2328
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        kas teile ei tundunud, et küsimused kordusid?

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #2329
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Tõstataks vaikselt tabuteema ka. KUI nüüd Laksuameti teatele vastavalt hakatakse blokkima kõiki saite siis ehk saaks ikkagist siia foorumisse teha üldise teema, kuidas oleks teoreetiliselt võimalik sellest piirangust mööda saada. Suhtutakse kuidagi ükskõikselt ja kui ongi ükspäev "connection refused" siis hull paanika lahti. Väike igaks-juhuks informatiivne ettevalmistus ei teeks ju paha, kui keegi oskab tehnilist abi anda.

          (Küsija suupihta ei lööda!)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #2330
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            kas teile ei tundunud, et küsimused kordusid?
            Ma ei viitsinud lõpuni täitagi, sest kogu aeg samad küsimused. Võib-olla brauseri vms jama.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • $$$
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1072

              #2331
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Kui valite Other siis peate ka täitma selle lahtri, et mida te other all mõtlete, lühidalt, ärge valige other.

              Comment

              • hillu
                FPP Pro
                • Oct 2008
                • 260

                #2332
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Ma ei viitsinud lõpuni täitagi, sest kogu aeg samad küsimused. Võib-olla brauseri vms jama.
                Tegelt oli 4 erinevat rubriiki, millele järgnesid kolm samasugust täpsustavat küsimust. Neli rubriiki olid - 1. Raha sisse Starsi, 2. Raha välja Starsi 3. Raha sisse mujale saitidele 4. Raha välja mujalt saitidelt. Ajas algul segadusse küll, aga panin kõik ühtemoodi, sai kiirelt kaelast ära. Muidugi pühapäeval pole võimalik endal friikat teha, niiet palju õnne Stars.

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #2333
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Jaa teemad võiks tekkida küll selle kohta kuidas saaks Maksuameti keelust mööda kui see peaks tekkima siia.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #2334
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                    Jaa teemad võiks tekkida küll selle kohta kuidas saaks Maksuameti keelust mööda kui see peaks tekkima siia.
                    hiljaks oled jäänd .. t'na õhtul lööb teate: NO ESTONIAN PLAYERS! GO TO THE BEAR CAVE!!

                    Comment

                    • imthcplant
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 737

                      #2335
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kust ma leian selle 7. märtsi 5k freerolli millele nad lahkelt pileteid jagasid küsimuste eest ?

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #2336
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Turniiri ID: 246044941

                        Comment

                        • imthcplant
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 737

                          #2337
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Suuured tänud Taasver

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #2338
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
                            Kust ma leian selle 7. märtsi 5k freerolli millele nad lahkelt pileteid jagasid küsimuste eest ?
                            Keegi võitis ka sealt midagi?

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #2339
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Tere! Küsimus selline, et tegin umbes eelmise nädala kolmapäeval starsist esimest cashouti SEB panka. Siiani igatahes ei ole raha cashierist ära läinud aga cashier on läinud sinist värvi ja pending cashoute ka ei näita. Kas pean uuesti proovima või seal lähebki kauem aega?

                              Comment

                              • blah
                                Jube Noob
                                • Jul 2009
                                • 185

                                #2340
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                hmmm, tegid valesti midagi siis kui cashierist raha läinud ei ole

                                Comment

                                Working...