*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2296
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Elame näeme, muud ei ole öelda.

    Comment

    • StripPoker
      Grinder
      • Sep 2009
      • 609

      #2297
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Naljakas küll, et Starsi enda poolt pole tilkagi infot. Usun, et paljud võtavad igaks juhuks Starsist rahad kas täiesti välja või siis vähemalt jätavad suht miinimumi sisse riskide maandamiseks. Teadmatus, teadmatus.

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #2298
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
        Naljakas küll, et Starsi enda poolt pole tilkagi infot. Usun, et paljud võtavad igaks juhuks Starsist rahad kas täiesti välja või siis vähemalt jätavad suht miinimumi sisse riskide maandamiseks. Teadmatus, teadmatus.
        Ei võta.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2299
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
          Naljakas küll, et Starsi enda poolt pole tilkagi infot. Usun, et paljud võtavad igaks juhuks Starsist rahad kas täiesti välja või siis vähemalt jätavad suht miinimumi sisse riskide maandamiseks. Teadmatus, teadmatus.
          Ma isegi $100,000 hoiaks pohhuilt starsi kontol -- selle raha saad päris kindlasti kätte.

          Comment

          • masterpuppet
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2094

            #2300
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Võib-olla strippoker4fun.com võtaks vist välja.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #2301
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Pole mõtet paanitseda minu arust.
              Kui peaks(mis arvatavasti EI JUHTU), cash out keelatama Eestis, on võimalik alati minna teise riiki, teha üle kanne teise kontole või buddy transferiga kanda sõbrale teise riiki ja siis endale saata.
              ALATI on võimalusi, kuidas midagi teha! :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2302
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
                Võib-olla strippoker4fun.com võtaks vist välja.
                Seal ma ei hoiakski niipalju.

                Saitidel, kus security tokeni ei ole ma üle $10k ei hoiaks. Kus on security token seal hoiaks ma niipalju, kui roll nõuab aga mitte üle $100k.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #2303
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Stars lõpetab üleüldse tegevuse kuna Eesti turg kukub ära :(

                  EDIT: üleüldse kogu maailma majandus kukub kokku, kuna kaob ära Eesti hasartmängu turg. Uus jääeaeg on tulemas, ära veel palitut ja vilte kappi pane.
                  ma sain samas teemas leveldamise eest karmi hoiatuse.
                  aga saidi adminid leveldavad pidevalt :D

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #2304
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    See loeb ka keda leveldada. Uute kasutaja suhtes pole see kõige toredam ja nad ei saa sellest suure tõenäosusega aru. Rahapada ju vana foorumi hunt.

                    Samas ega see maailma kõige toredam tegu tõesti ei olnud.

                    Comment

                    • janek174
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1078

                      #2305
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
                      Naljakas küll, et Starsi enda poolt pole tilkagi infot. Usun, et paljud võtavad igaks juhuks Starsist rahad kas täiesti välja või siis vähemalt jätavad suht miinimumi sisse riskide maandamiseks. Teadmatus, teadmatus.
                      Kas stars üldse peaks mingi kirja saatma (või ükskõik mis lambisait), selle kohta mida meie maksuamet ja internetiteenuste pakkujad siin välja mõtlevad? Ega nemad meil ju edasi mängida ei keela. Kes tahtis meid blokeerida, sellel oli aasta alguses see võimalus.

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #2306
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        ei noh, probly kui tõesti enam ei saa, eks siis teatavad ette ja ütlevad, et õu, kobi nüüd nahhui... aga võta raha välja ikka enne

                        Comment

                        • janek174
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1078

                          #2307
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                          teatavad ette ja ütlevad, et õu, kobi nüüd nahhui...
                          Kes sulle seda ütleb? Need võrgud, kes meiega jännata ei viitsinud, panid meie jaoks juba uksed kinni. Ülejäänud vilistasid meie totrate seaduste peale ja lasevad edasi mängida. Mis praeguse hetkega muutunud on?

                          Comment

                          • raaids
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 606

                            #2308
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            kas siukest asja ei saa starsis muuta et need lauad nii väikseks ei läheks kui mul näiteks 30 tükki neid lahti on...vana arvutiga olid mõnusad need väiksed aga nüüd Full HD-ga on päris suur pingutus neid jälgida kiirelt ja käsitsi ei jõua ka ühekaupa suuremaks teha kõiki

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #2309
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kuidas sa 30 lauda korraga saad?:D

                              Comment

                              • raunsz
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1492

                                #2310
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                poh kui see stars ära kaob. Jälle lendasin SNG-delt settide, kahe paariga jne. Coinflipid 8st 0.

                                Comment

                                Working...