*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2221
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas miksnii Vaata postitust
    Kas Ps-is on praegu mingi first deposite kood ka ??
    STARS600 on koodiks.

    Comment

    • JakoJ
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 132

      #2222
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
      Kui enne ei ole ühtegi depot teinud siis saad ikka kasutada. See on 100% boonus, seega pead 3 kuu jooksul tegema max 3 osas 600$ deposid (kasvõi 200+ 200+ 200) Võid vahepeal sissekantud raha välja ka kanda - see ei tühista boonust.

      Kätte saad jupikaupa (kui peast õigesti mäletan siis iga 170VPP andis 10$ kätte)
      aga selline loll küsimus et, kas see on siis nii et panen ntx 100$ starsi saan 100$ boonuse, mängin lahti kannan 200 välja ja panen selle uuesti sisse siis saan 200 boonuse? et siis 300 boonust juba välja mängitud võtan 300 välja, ja panen selle uuesti peale ja siis rammin selle viimase 300 lahti et kas nii saab?

      jälle täitsa segane jutt

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #2223
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        ma ei ole kindel aga minu teada kui cash oudi teed siis kaotab boonus kehtivuse ja uue depomise eest ülejäänud osa ei saa

        Comment

        • ingu
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 1283

          #2224
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas StripPoker Vaata postitust
          Kätte saad jupikaupa (kui peast õigesti mäletan siis iga 170VPP andis 10$ kätte)


          170 VPPP = 10 USD
          240 VPPP = 10 EUR

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #2225
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Saabusid täpsed summad, et palju 40 mehe SnG võitjad boonust saavad:
            F40 Super Sit & Go's!
            $1.10 Level - 15,402 winners, one prize share = $2.60
            $11 Level - 2,248 winners, one prize share = $14.66
            $22 Level - 544 winners, one prize share = $59.80
            $55 Level - 308 winners, one prize share = $129.87


            Niipalju siis raatsisid Pokerstarsi kuningad maksta välja F40 SnG-delt kogutud rakest:
            $1.10 -> 65%
            $11 -> 36.7%
            $22 -> 74.7%
            $55 -> 64.9%

            Minu arvates väga suured koonrid need Pokerstarsi tegelased.

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #2226
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas levis Vaata postitust
              Saabusid täpsed summad, et palju 40 mehe SnG võitjad boonust saavad:
              F40 Super Sit & Go's!
              $1.10 Level - 15,402 winners, one prize share = $2.60
              $11 Level - 2,248 winners, one prize share = $14.66
              $22 Level - 544 winners, one prize share = $59.80
              $55 Level - 308 winners, one prize share = $129.87


              Niipalju siis raatsisid Pokerstarsi kuningad maksta välja F40 SnG-delt kogutud rakest:
              $1.10 -> 65%
              $11 -> 36.7%
              $22 -> 74.7%
              $55 -> 64.9%

              Minu arvates väga suured koonrid need Pokerstarsi tegelased.

              obv
              juudid omanikud ju

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #2227
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                kusjuures juutidel ei olegi tegelikult midagi viga

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #2228
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Sain selle pusa kätte http://www.pokerstars.com/vip/store/...ing&prod=cl-29
                  XXL ja õige pisut väike, kui keegi tahab ära osta siis PM. tra ilus pusa aga ma ei tea mis kuradi mõõdud nendel jänkidel on... 188 olen pikk ja 100kg kaalun

                  Comment

                  • KristjanRawk
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 1133

                    #2229
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Et kas keegi teab kuidas cashouti kõige lihtsamalt teha sealt? Deposin SEB'ist.
                    Kas on mõttekas Netellleriga asjad korda ajada ja depoda ja siis cashoutida või mingi muu variant?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #2230
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Kõige lihtsam Sebi tagasi.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #2231
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Eksisin, VISA'ga kah deponud.. Mingid fee'd ka neil?

                        Comment

                        • pohhui
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 91

                          #2232
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kui Starsist SEB-i kanda, siis SEB võtab teenustasuks 80 eeku.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #2233
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas levis Vaata postitust
                            Saabusid täpsed summad, et palju 40 mehe SnG võitjad boonust saavad:
                            F40 Super Sit & Go's!
                            $1.10 Level - 15,402 winners, one prize share = $2.60
                            $11 Level - 2,248 winners, one prize share = $14.66
                            $22 Level - 544 winners, one prize share = $59.80
                            $55 Level - 308 winners, one prize share = $129.87


                            Niipalju siis raatsisid Pokerstarsi kuningad maksta välja F40 SnG-delt kogutud rakest:
                            $1.10 -> 65%
                            $11 -> 36.7%
                            $22 -> 74.7%
                            $55 -> 64.9%

                            Minu arvates väga suured koonrid need Pokerstarsi tegelased.
                            LisaROI sai, kui jagada need sinu numbrid 10ga.

                            Mu ennustused olid siis üsna täpsed:
                            http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...postcount=2157

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #2234
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                              Mu ennustused olid siis üsna täpsed:
                              Rohkem kümnesse on raske panna!

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #2235
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kui mulle buddy trasferiga pappi saadetakse, ega siis first deposit bonus ju ära ei kao, ekS?

                                Comment

                                Working...