*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #2206
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas RandoKR Vaata postitust
    Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
    Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

    Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
    Ootan huviga vastust.
    võid saata, ära muretse

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #2207
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas DaBeat Vaata postitust
      Ei saagi paketti rahaks vahetada,ega kellegile teisele edasi müüa.
      Tra see ajab küll totaalselt tilti.Kogematta juhtusin seda satikat mängima ja nüüd peab kohale minema või ei saa midagi,see on küll minu arust imelik,et nad ei või seda paketti vahetada näiteks väiksema cashi vastu või veel imelikum kui kellegile teisele seda anda nad ei kaotaks ju midagi.
      Pokerstars võiks selle kohapeal küll muudatusi teha oma reeglites.
      Mis mängisid siis?

      PS! Nice level TP

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #2208
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas RandoKR Vaata postitust
        Mul oleks küsimus selle 50$ bonuse kohta. Täitsin quizi küsimused ära ja liitusin pokerstarsiga. Nüüd pokerstrategy küsib mu käest ID pilte ,et nad saaksid kindlad olla ,et tegu on õige inimesega.
        Küsimus siis ,et kas see on turvaline ,et ma ei pea muretsema ,et seda kasutatatkse mõnel teisel viisil ära?

        Olen algaja ja uus siin foorumis ,et see rubriik on vb vale koht kus seda küsida aga muud kohta ma pole leidnud veel siit.
        Ootan huviga vastust.
        100% ohutu. Võivad küsida ka telefoni- või elektriarvet vmt.

        Comment

        • Pokjorr
          Räme Fish
          • Feb 2010
          • 6

          #2209
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Võib-olla vale koht, aga kurdan veits oma beati, hakkab kergem :D

          Täna oli muidu mingi pokerstars.tv freeroll, auhinnafondiga 2000 daala. No ma algaja ja oleks äkki midagi alustuseks välja võlunud (mingi esimesed 2250 said juba kopikaid)
          Algas päris kenasti, esimene käsi kohe A-A, maksti ilusti kolme kordselt kinni. (Algul on neid allin-itajaid ikka palju) Järgmised kaardid olid ka kenad Q-Q, A-K, mingi väiksem pocket (6-6) vist. Kõik oli kena kuni tõsteti mind mingi maniakiga ühte lauda. Tagus seal lampi all-in'i ja hittis pea alati, tal oli juba päris kobe stack ees. Mõtlesin, et kaua see pull kestab. Olin big blindi peal Q-10'ga, lubati flopi vaadata - tuli mingi 2,3,10. Tabasin ülemist kaarti, tõstsin tsipa, maniakk pani vastu all-in. Ma juba mõtlen, oh lõpuks saab sellest tüütusest lahti, saab jälle rahulikult edasi mängima hakata. (Eelmised käed millega see lontrus all in'i läksid olid mingi 4-8 offsuit ja veel muu praht, all in'i lükkas muidugi preflopis, aga alati kobistas ära kuidagi.) Ning ofkoors ka seekord. Mõlemad siis all-inis ja tal K-10, kuradi vägev ikka (riverist tõmbas veel kunnile ka pihta.)
          Üldse tunduvad kuidagi freeroll turnad kuidagi võimatud olevat. Pidevalt saan kunni, emanda või kümne pocketiga, mingitelt imelikelt kaartidelt suhkami: 10-8, 8-4, 9-3 (nuppe on antud enne kui nad midagi tabada on jõudnud :S)
          Peab vist teise mooduse leidma kuidas alustuseks kapitali saada, peab enda kukrut kergitama...
          Last edited by Pokjorr; 20.02.10, 22:59.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #2210
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            sa mängid freerolle, mida sa loota tahad siis? Kõvat taset w?

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #2211
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Pokjorr Vaata postitust
              Võib-olla vale koht, aga kurdan veits oma beati, hakkab kergem :D

              Täna oli muidu mingi pokerstars.tv freeroll, auhinnafondiga 2000 daala. No ma algaja ja oleks äkki midagi alustuseks välja võlunud (mingi esimesed 2250 said juba kopikaid)
              Algas päris kenasti, esimene käsi kohe A-A, maksti ilusti kolme kordselt kinni. (Algul on neid allin-itajaid ikka palju) Järgmised kaardid olid ka kenad Q-Q, A-K, mingi väiksem pocket (6-6) vist. Kõik oli kena kuni tõsteti mind mingi maniakiga ühte lauda. Tagus seal lampi all-in'i ja hittis pea alati, tal oli juba päris kobe stack ees. Mõtlesin, et kaua see pull kestab. Olin big blindi peal Q-10'ga, lubati flopi vaadata - tuli mingi 2,3,10. Tabasin ülemist kaarti, tõstsin tsipa, maniakk pani vastu all-in. Ma juba mõtlen, oh lõpuks saab sellest tüütusest lahti, saab jälle rahulikult edasi mängima hakata. (Eelmised käed millega see lontrus all in'i läksid olid mingi 4-8 offsuit ja veel muu praht, all in'i lükkas muidugi preflopis, aga alati kobistas ära kuidagi.) Ning ofkoors ka seekord. Mõlemad siis all-inis ja tal K-10, kuradi vägev ikka (riverist tõmbas veel kunnile ka pihta.)
              Üldse tunduvad kuidagi freeroll turnad kuidagi võimatud olevat. Pidevalt saan kunni, emanda või kümne pocketiga, mingitelt imelikelt kaartidelt suhkami: 10-8, 8-4, 9-3 (nuppe on antud enne kui nad midagi tabada on jõudnud :S)
              Peab vist teise mooduse leidma kuidas alustuseks kapitali saada, peab enda kukrut kergitama...

              You made my day! :)

              Comment

              • Pokjorr
                Räme Fish
                • Feb 2010
                • 6

                #2212
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                sa mängid freerolle, mida sa loota tahad siis? Kõvat taset w?
                Ei kõvat taset ma ei oodanud, pigem vastupidi. Lihtsalt närvi ajavad sihukesed tüübid kelle vastu olen koperdanud, seda just turna kesk või lõppfaasis, aga nojah mis seal ikka rohkem halada :D Mõtlesin lihtsalt, et võiks enne mõne freerolli beatida kui oma raha sisse kühveldama hakkan.

                Kuid täna ka seesamune PokerStars.tv freeroll kui kedagi peaks huvitama.
                Last edited by Pokjorr; 21.02.10, 10:22.

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #2213
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Pokjorr Vaata postitust
                  Ei kõvat taset ma ei oodanud, pigem vastupidi. Lihtsalt närvi ajavad sihukesed tüübid kelle vastu olen koperdanud, seda just turna kesk või lõppfaasis, aga nojah mis seal ikka rohkem halada :D Mõtlesin lihtsalt, et võiks enne mõne freerolli beatida kui oma raha sisse kühveldama hakkan.

                  Kuid täna ka seesamune PokerStars.tv freeroll kui kedagi peaks huvitama.
                  imho, freerolliga raha võitmine on rohkem loto kui skill.

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #2214
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    mis see password on ?
                    mul sõbrad tahavad mängida

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #2215
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      mis see password on ?
                      mul sõbrad tahavad mängida
                      Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                      vance08
                      OT teemast leidsin.

                      Comment

                      • Provoker
                        Pokkerihai
                        • Jan 2009
                        • 3067

                        #2216
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kui suur on maximum self exlusion PS-s? Tahaks kevdeni endal kraanid kinni keerata.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #2217
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          Kui suur on maximum self exlusion PS-s? Tahaks kevdeni endal kraanid kinni keerata.
                          180 päeva

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #2218
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas Ps-is on praegu mingi first deposite kood ka ??

                            Comment

                            • JakoJ
                              Jube Noob
                              • Sep 2009
                              • 132

                              #2219
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Selline küsimus ,et tegin useri peaaegu kuu aega tagasi, ja nüüd tahaks depostiti teha et saaks deposit bonust. Kui kaua mul veel aega on see teha et selle boonuse saaks, ja kas boonus on täpselt nii suur kui suure depostiti teen v tuleb see 600$?

                              srry veits segane

                              Comment

                              • StripPoker
                                Grinder
                                • Sep 2009
                                • 609

                                #2220
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kui enne ei ole ühtegi depot teinud siis saad ikka kasutada. See on 100% boonus, seega pead 3 kuu jooksul tegema max 3 osas 600$ deposid (kasvõi 200+ 200+ 200) Võid vahepeal sissekantud raha välja ka kanda - see ei tühista boonust.

                                Kätte saad jupikaupa (kui peast õigesti mäletan siis iga 170VPP andis 10$ kätte)

                                Comment

                                Working...