*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #2131
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ma failisin ;/ Vaatasin huvi pärast yht mili kätt ja vaatan tf tuttavad avatarid ja ma olin sealt mingi 10 minti tagasi nahhui tõmmand ... seega peeaegu juba .. yritame homme uuesti

    Comment

    • ActionJackson
      FPP Pro
      • Jan 2009
      • 231

      #2132
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Ma hommikul missisin ühe käega milestone. All I got was a lousy screenshot ...

      Comment

      • pohhui
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 91

        #2133
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Keegi tallinlane NL10 6maxis just hittis 487$ + mingi 40$se poti Nitrameee or smth

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #2134
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kas keegi selle FF40 promoga seoses sellest SNG teemast saab aru t2pselt?
          Kysimus on, et kas iga buyin leveli ($1.10, $11 vms) kohta saab ainult yhe boonuse?
          Ehk kui v6idan kaks $1.10 SNGd, mis v2rk siis on? Lugesin neid reegleid ja t2psustavaid
          tingimusi ning ei maini keegi seal midagi, et aind yhe boonuse yhe levlei kohta saaks. Samas kui vaatan Starsist seda FF40 $1.10 sngd nt, siis seda esitatakse nagu satikana kuhugi
          turniirile, milles esinevate nimede j2rgi antakse neile siis 8 p2eva p2rast boonust.

          Comment

          • kilu6
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1305

            #2135
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            kas keegi selle FF40 promoga seoses sellest SNG teemast saab aru t2pselt?
            Kysimus on, et kas iga buyin leveli ($1.10, $11 vms) kohta saab ainult yhe boonuse?
            Ehk kui v6idan kaks $1.10 SNGd, mis v2rk siis on? Lugesin neid reegleid ja t2psustavaid
            tingimusi ning ei maini keegi seal midagi, et aind yhe boonuse yhe levlei kohta saaks. Samas kui vaatan Starsist seda FF40 $1.10 sngd nt, siis seda esitatakse nagu satikana kuhugi
            turniirile, milles esinevate nimede j2rgi antakse neile siis 8 p2eva p2rast boonust.
            Näita neile seda linki ja peaksid saama
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Arvestada võib vist $1 SNG omadel min 10000 bonuse saajat, st $40000/10000 = siis 10% lisaROI,
            kõrgemal $11 SNG puhul ehk 5% lisaROI. Suht umbes panen, vaatan, et hetkel kui pole tippaeg, siis $1 omasid 60tk tunnis ja $11 omasid 24 tk tunnis.
            Eks muidugi huvitav värk, ehk isegi proovin mõnda, sest regid mängivad põhiliselt turbosid.
            Last edited by kilu6; 14.02.10, 14:24.

            Comment

            • timukasr
              Vana Tegija
              • Nov 2008
              • 1099

              #2136
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas ActionJackson Vaata postitust
              Ma hommikul missisin ühe käega milestone. All I got was a lousy screenshot ...
              pics or...

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #2137
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                seda teksti lugesin isegi mitu korda
                skeptiliseks teeb ikkagi see, et mismoodi ma t6estan,
                et ma rohkem kui korra olen SNG v6itnud, kui mu nimi
                saab sinna F40 SNG Winners nimekirja ainult korra minna.

                Ju siis peab oletama, et see nimekiri on neil lihtsalt fieldi
                kitsamaks muutmiseks ja juhul kui tuleb $1 SNG Winnerite listi 2k inimest,
                siis need nad vaatavad manuaalselt l2bi, et kes palju kordi v6itis.

                Comment

                • Juss7r
                  Julm Donk
                  • Jun 2009
                  • 51

                  #2138
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Nimi läheb yhe korra kirja, aga neil oma statistika, mis teeb kindlaks palju kordi sa esimeseks tulid. Kampaania lõpus arvestatakse kõik kokku ja jagatakse ära see 40k nii palju piletite vahel kui neid tuli. Märkasin sind lebovend ka yhes lauas

                  Comment

                  • kilu6
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1305

                    #2139
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Saatsin veel Starsi kirja ja technical support saatis vastuse, et siiski saab järgnevatelt võitudelt bonust:)


                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by kilu6; 16.02.10, 09:13.

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #2140
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      What a rip off.

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #2141
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Kuna see milestone hand läbi mängitakse?

                        Comment

                        • levis
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1557

                          #2142
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          "Go on to win four of these and you’ll get a share of the prize pool for all of them" Ja nüüd mängija peab sellest aru saama, et see käib erinevate limiitide kohta? See on täiega eksitav info ja kogu SNG kampaania üks paras BS.
                          Tänud kilule info eest!
                          Lolli peaga kogusin 2 võitu juba micro-limiidil.

                          Comment

                          • ActionJackson
                            FPP Pro
                            • Jan 2009
                            • 231

                            #2143
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas timukasr Vaata postitust
                            pics or...

                            Comment

                            • timukasr
                              Vana Tegija
                              • Nov 2008
                              • 1099

                              #2144
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Lol, cooler

                              Comment

                              • kilu6
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1305

                                #2145
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Saatsin veel Starsi kirja ja technical support saatis vastuse, et siiski saab järgnevatelt võitudelt bonust:)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Kogemata kustutasin selle lisaROI tabeli maha eelmisest postitusest
                                Last edited by kilu6; 16.02.10, 09:17.

                                Comment

                                Working...