*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #2101
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Sit & Go’s
    F40: Super Sit & Go Tournaments

    For Sit & Go players there will be a series of special 40-man Super Sit & Go tournaments running 24/7 from February 14-21 across a range of buy-in levels that suit all players and bankrolls: $1.10, $11, $22, $55. The winner of every tournament gets a slice of $40,000, shared out between all the winners at each buy-in level.

    Keep a look out for the F40 Super Sit & Go’s in the PokerStars lobby by clicking ‘Sit & Go’ and ‘All’.

    Example:

    Over the course of F40, there are 953 Super Sit & Go’s completed at the $11 level. Win one and you’ll get $41.97 ($40,000/953). Go on to win four of these and you’ll get a share of the prize pool for all of them - that’s $167.88 (4 x $41.97). All of the Super Sit & Go cash prizes will be paid by February 23, once all prize calculations are completed.


    sweet

    Comment

    • janek174
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1078

      #2102
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Tuleb 24 lauda cashi vist käima tõmmata, äkki saab ka pihta millelegi.

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #2103
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***


        siin rohkem infi

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2104
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas janek174
          Tuleb 24 lauda cashi vist käima tõmmata, äkki saab ka pihta millelegi.
          Selles osas natuke naljakas promo, et ilmselt enamasti on tegemist blindidega :D. Aga see sul küll õige mõte, et kui kõvemat volüümi millaski teha, siis just sellise promo ajal.

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #2105
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Jah, kaval promo, ässitab võimalikult kõrges limiidis võimalikult suurt volüümi näitama, seega 40 miljardese käe ajal pole enam nii mõtekas NL2 24 tableda nagu eelmine kord, vaid tuleb nii palju laudu nii kõrgel kui võimalik ;D

            See võib omakorda olla paras kullaauk igas limiidis headele mängijatele, sest ronitakse üle BR'i limiitidesse ja samal ajal mängitakse liiga palju laudu korraga, seega volüümi tasub tõesti näidata sel perioodil!

            Aga miljonendasse kätte saamise shansid on vist 24 tablides isegi nati üle 1000:1 , seega luckboxi peab olema ja ntx NL25's teenix 40 käega umbes 4VPP'd, seega sealt olex vaevu 160$ tulemas, fishist gambleritele on see muidugi piisav põhjus ülepea limiitidesse minemiseks! Nii, et cashimängijatele on see promo hea, sest üldine laudade fishilisus probably tõuseb kõvasti! :)

            SNG mängijatele on päris magus lisarakeback tulemas see aeg, kui neid 40'seid suuta võimalikult palju võita sel perioodil 8)

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #2106
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Madis Very
              Mulle tundub, et need asjad on kõik suhteliselt lahjad. Kas kuskil on kirjas ka, kui palju Stars sellele promole kulutada kavatseb? $10 per player?

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #2107
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Kas keegi oskab öelda kaua see promo kestab?

                E: Ise küsin, ise vastan The Promotion will run from February 10, 2010 - February 21, 2010.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #2108
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Kas sstarsis riietel peale S,M,L.. ühtegi mõõtu pole? Plaanisin sport jacketi osta, a ei tea, kas võtta M või L. Kapis olid M ja L suht pooleks. 82kg ja 186cm. et's kumb?

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2109
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Karelkorm
                    Kas sstarsis riietel peale S,M,L.. ühtegi mõõtu pole? Plaanisin sport jacketi osta, a ei tea, kas võtta M või L. Kapis olid M ja L suht pooleks. 82kg ja 186cm. et's kumb?
                    Alati on vaja katsetada, need numbrid on kõik nii lampi alati, et ei tasu midagi uskuda ehk väike gambling, kui riideid tellid :) Mõnikord on M nagu s mõnikord on M nagu XL, et nalja saab

                    Comment

                    • ropka11
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1008

                      #2110
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Karelkorm
                      Kas sstarsis riietel peale S,M,L.. ühtegi mõõtu pole? Plaanisin sport jacketi osta, a ei tea, kas võtta M või L. Kapis olid M ja L suht pooleks. 82kg ja 186cm. et's kumb?
                      Ise olen 188 ja kaalunud ei ole ammu.Varem olin ikka peenem poiss nüüd hakkab õllekõht juba ette tulema.M sulle kindlasti ei sobi.Stars saatis mulle paar asja valesti-üks oli M mõõduga ikka väga väike oli-vähemalt sain tasuta endale jätta.Xl pusa või mis asi ta on jälle natuke suuur.Arvan, et sulle parim on L.Peaks iga hetk L suuruses triiksärk ka endale kohale jõudma.

                      Sport jacket jälle istuks vist paremini kui oleks suurem.Võib-olla isegi XL.
                      Ja kui seal teisi mõõte ei ole ju siis otsas kas kannatad natuke

                      Comment

                      • levis
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1557

                        #2111
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Millal selle 40billioni käe pärast lahingusse minema peab, millal start on?

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #2112
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas levis
                          Millal selle 40billioni käe pärast lahingusse minema peab, millal start on?
                          start on 39610000000
                          ja sealt iga miljones käsi läheb pummeldamiseks. Praegu tegin arvutuse, 50K kätt minutis on tempo hetkel. 20 minutiga miljon kätt. varsti on start siis.
                          39576410009 on hetkel mängitud
                          39577327762 hetkel 16.13 917K kätt
                          39579555373 hetkel 17.17 2M 227K kätt

                          Comment

                          • Svenza
                            Svetlana aka Buldooser
                            • Oct 2008
                            • 3591

                            #2113
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            34 miljonit kätt veel, see teeb siis umbakudu 11 tundi. Samas õhtul läheb tempo kibedamaks, vaja jälgida palju siis minutis käsi tuleb. Kui hakkab topelt tempoga tulema, siis võiks 7 tunni pärast algus olla juba.

                            Comment

                            • blah
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 185

                              #2114
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              lol see promo on hull nali, veel suurem nali on need kes hakkavad selle nimel metsikult laudu mängima, EV on sentides

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #2115
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Leidsin sellise huvitava boonuse pakkumise, kehtib kuni 22. veebruar.

                                The best online poker VIP Club is also getting a piece of the F40 action. For the duration of the promotion, you can get an instant $40 cash credit for only 2,500 FPPs - no matter what VIP level you are! It’s a great way to give your bankroll a boost, and then use it to play in other F40 events.

                                Comment

                                Working...