*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2086
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas sm112
    Kellel meeles pole, siis tunni pärast algab 1M$ SN freeroll.
    Väga tore VIP turnade uuendus igatahes. Eile oli siis 4813 osalejat, mis tegi buyiniks $207. Ise sain Platinumi 1500FPP satikalt sinna ja sai ka rahadesse kobistatud. Kahjuks mitte sügavale - 558 koht ja $330.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #2087
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #2088
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Fabulous
        Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...
        Ma arvan,et kui hea runn on siis suht savi sellest ühest koolipäevast.

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #2089
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?

          Comment

          • taasver
            Grinder
            • Oct 2008
            • 584

            #2090
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Fabulous
            Kaua Starsis keskmiselt Sunday 1/4 Million kestab? Tahaks sealt osa võtta, aga kardan, et hea runni korral ei jõua järgmisel päeval enam kooli...
            Kui ma ükskord mängisin siis umbes kella nelja ajal oli veel 200 mängijat alles..ja siis jooksis turniir kokku vms ja jagati rahad vastavalt stackile

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #2091
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas StripPoker
              Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?
              tableninja

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #2092
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                see ju järjekordadega ei tegele automaatselt ega ava laudasid? BI teeb ainult kui ise laua lahti klikid.

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #2093
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas StripPoker
                  see ju järjekordadega ei tegele automaatselt ega ava laudasid? BI teeb ainult kui ise laua lahti klikid.
                  see minu arust klikkis ise yes kui popup tuleb, et laud avanes aga mineid eraldi valikud polnud millal ta seda teeb vms

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #2094
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas StripPoker
                    Kas on olemas ka mingit Starsi laudade valiku softi mis aitaks laudasid avada ja tegeleks järjekordadega? Eriti ei viitsi järjekordadega tegeleda ja neid käsitsi klikkida samal ajal, kui 15-20 lauda jooksmas kõrval - ehk on mingi soft mis avab teatud ettesöödetud kriteeriumite järgi laudu või lisab järjekorda ise?
                    Holdem manageri table scanner peaks sulle 100% sobima. Ise saad valida parameetreid millisid laudu otsima hakatakse. Lisaks veel palju muud huvitavat.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #2095
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Provoker
                      Holdem manageri table scanner peaks sulle 100% sobima. Ise saad valida parameetreid millisid laudu otsima hakatakse. Lisaks veel palju muud huvitavat.
                      keegi kasutab ka seda? kuidas tunne on? ma nüüd starsis mängin... trial on läbi.. aga starsi lobbyst normaalsete laudade leidmine tundub suht raske.. selleks ajaks kui lauda saad ja paar orbitit on käinud.. on laud juba all tightimate seas... nii et olen mõelnud et ehk peaks selle tablescanneri ostma.. enne tahaks kuulda teiset arvamust selles osas...

                      btw.. tablescanner kasutab laudade otsimiseks HEMis sisalduvat infot? seega kui lauas on mängijad kelle kohta mul state pole, siis HEMi scanner ei oska midagi selle laua kohta arvata?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2096
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas blah
                        enam wire-ga alla 50k$ ei saa cashoutida, nyyd direct bank transfer
                        Mis vahet on wire ja direct bank transferil? Ei viitsi googeldada ja tõenäoliselt teistel võib sama küsimus tekkida.

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #2097
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas Rage
                          keegi kasutab ka seda? kuidas tunne on? ma nüüd starsis mängin... trial on läbi.. aga starsi lobbyst normaalsete laudade leidmine tundub suht raske.. selleks ajaks kui lauda saad ja paar orbitit on käinud.. on laud juba all tightimate seas... nii et olen mõelnud et ehk peaks selle tablescanneri ostma.. enne tahaks kuulda teiset arvamust selles osas...

                          btw.. tablescanner kasutab laudade otsimiseks HEMis sisalduvat infot? seega kui lauas on mängijad kelle kohta mul state pole, siis HEMi scanner ei oska midagi selle laua kohta arvata?
                          Kunagi virx747 tegi video kus ta stacked laotusega mängimist näitas. Seal tutvustas ta ka table scanneri võlusi.

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #2098
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Kas ma saan panna kõik lauad ühe korraldusega sit outi? Vahest on jube tüütu neid ükshaaval klõpsida. Sama lugu on I´m back nupu pressimisega, kui laudadesse tagasi tuled :)

                            Comment

                            • kilu6
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1305

                              #2099
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Kotkas1000
                              Kas ma saan panna kõik lauad ühe korraldusega sit outi? Vahest on jube tüütu neid ükshaaval klõpsida. Sama lugu on I´m back nupu pressimisega, kui laudadesse tagasi tuled :)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Aadu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 326

                                #2100
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                F40: $40 Instant Cash Credit - 2500 FPP

                                Kerge raha

                                Your latest PokerStars Blog, online Tournament Poker Series, Live Events from PSPC to EPT. Including Team Pro strategy advice and interviews.

                                Comment

                                Working...