*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1891
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

    nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

    FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/

    Comment

    • dabljuu
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 494

      #1892
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Igaks juhuks küsin üle, kindluse mõttes - kas läbi u-neti toimib praegu veel cashout starsis? Depoda ma sain see aasta algus, et plaan teha veel üks depo reload bonuse jaoks aga peale seda on kohe vaja teha cashout.

      Comment

      • taasver
        Grinder
        • Oct 2008
        • 584

        #1893
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Muidugi toimib.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #1894
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Ilmselgelt saab.

          Comment

          • dabljuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 494

            #1895
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Segased ajad, sp küsisin. Ty!

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #1896
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Rage
              ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

              nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

              FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/
              Saab ka 2 osas kanda kui üle $600 starsi vaja ju

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1897
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas Rage
                ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?

                nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(

                FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/
                Saadad Starsi kirja ja lased neil su deposiidi limiite tõsta.

                Easy Game

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #1898
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  aga alati ei lasta :) kui sul pole piisavalt depotud ja välja kantud

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #1899
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Kas ma lugesin õieti välja cashout rules-ist, et starsist otse SEB ei saagi?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #1900
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Muckyourcards
                      Kas ma lugesin õieti välja cashout rules-ist, et starsist otse SEB ei saagi?
                      Kehvasti lugesid siis. Ikka saab.

                      Comment

                      • taasver
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 584

                        #1901
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Ei lugenud õigesti. (või on neil siis kirjas midagi valesti vms.. ühesõnaga saab küll)

                        Comment

                        • Muckyourcards
                          Õpihimuline Mängur
                          • Dec 2009
                          • 352

                          #1902
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Direct Bank Transfer - your cashout is deposited directly into your bank account (only available in Australia, Austria, Belgium, Cyprus, Croatia, Finland, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Guernsey, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Republic of Korea, Lichtenstein, Luxembourg, Malta, Macedonia, Portugal, Reunion Islands, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, United Kingdom).

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1903
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Muckyourcards
                            Direct Bank Transfer - your cashout is deposited directly into your bank account (only available in Australia, Austria, Belgium, Cyprus, Croatia, Finland, French Guiana, Germany, Gibraltar, Guadeloupe, Greece, Guernsey, Iceland, Ireland, Isle of Man, Italy, Japan, Jersey, Republic of Korea, Lichtenstein, Luxembourg, Malta, Macedonia, Portugal, Reunion Islands, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Switzerland, United Kingdom).
                            See mingi vale värk, Estonia peaks ka olema, kui majust pime ei ole :)

                            Comment

                            • RudiTurbo
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 4167

                              #1904
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas TIGRANO
                              See mingi vale värk, Estonia peaks ka olema, kui majust pime ei ole :)
                              See on vale värk yup, Eestit polnud seal eelmine aasta ka, ning ma olen kah juba see aasta cashouti teinud SEBi

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #1905
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Kas keegi on proovinud?

                                http://forumserver.twoplustwo.com/49...onuses-691219/

                                Comment

                                Working...