Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?
nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(
FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/
ma võin ju esimene kord Starsi depodes panna rohkem ka pappi kui 600 taala.. ja boonuskood on stars600? ja arvestab 600 taala depo boonust?
nvm.. ma ei saagi korraga rohkem sisse panna kui 600:-(
FTP ka vana saatanas.. $1000 on maximum sissekanne:-/

Comment