*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis Very
    Bännitud
    • Aug 2009
    • 2951

    #1846
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas Vapsik
    Mul ei tulnud mingit maili ja alles täna avastasin, et juba paar päeva tagasi oli pilet ära andud, nii et tasub endal kontrollida pileti olemasolu.
    Hea et ütlesid !!

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #1847
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas ESTPatrick
      kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud
      Ei oska seda jama lahendada, aga miks mitte HM-i noted teha?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1848
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas ESTPatrick
        kas kellegil on veel probleeme note-de salvestamisega, mul viimase 2 sessiooni noted kõik kaduma läinud
        Ise Starsis ei mängi aga teistel sama probleem.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1849
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mul kaovad noted ka ära. mitte kõigil.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1850
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Meenub, et kusagil Ranka palus mainida, kui pokkeriprod.com foorumi blogid peaks kvalifitseeruma WBCOOPile. Annan teada, et kvalifitseeruvad küll - ticket olemas. Nagu Vapsik mainis - sellekohast teadet ei tulegi. Kontrollida saab Request/Registered in Tournaments alt. Ühtlasi igaks juhuks mainin, et ticket kehtib kõikidele eventidele. Pähklid!

            Comment

            • StripPoker
              Grinder
              • Sep 2009
              • 609

              #1851
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Et kas kõik blogitajad saavad siis ticketi? Praegu kohe starsi logida ei saa aga oleks ikka huvitatud ticketist. Peab kukerpalli ka tegema ticketi saamiseks?

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1852
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas StripPoker
                Et kas kõik blogitajad saavad siis ticketi? Praegu kohe starsi logida ei saa aga oleks ikka huvitatud ticketist. Peab kukerpalli ka tegema ticketi saamiseks?
                Kui blogil piisavalt vanust ja badge lisatud, siis saab.

                Comment

                • StripPoker
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 609

                  #1853
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Palju seda vanust peab olema? Seega vanus ja badge ainukesed näitajad või midagi veel? Kus tingimused kirjas on?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1854
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg154544

                    Comment

                    • Lahekutt
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 113

                      #1855
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Probleem, nimelt tahan postitada seda WBCOOPi badge endale pokernewsi blogisse, kopeerin ükskõik millise optioni ühe kasti seest uude blogiposti, kuid tulemuseks on täpselt samasugune tekst blogipostis nagu sealt kasti seest kopeerisin, isegi pilti ei tule. Keegi oskab aidata?

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1856
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        minu meelest nende foorumi soft ei võimaldanudki seda, aga eks võid klambri või kellegi käest seal üle küsida

                        Comment

                        • Lahekutt
                          Jube Noob
                          • Feb 2009
                          • 113

                          #1857
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Lubab küll, vaata näiteks levise blogi, loodetavasti on siia linkide panemine lubatud - http://my.pokernews.com/levis/wbcoop-1.htm

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #1858
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Lahekutt
                            Lubab küll, vaata näiteks levise blogi, loodetavasti on siia linkide panemine lubatud - http://my.pokernews.com/levis/wbcoop-1.htm
                            aa, miks sa meie foorumis küsid ja mitte nendest?

                            Comment

                            • raunooo
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 422

                              #1859
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Lahekutt
                              Probleem, nimelt tahan postitada seda WBCOOPi badge endale pokernewsi blogisse, kopeerin ükskõik millise optioni ühe kasti seest uude blogiposti, kuid tulemuseks on täpselt samasugune tekst blogipostis nagu sealt kasti seest kopeerisin, isegi pilti ei tule. Keegi oskab aidata?
                              Pead attachments alt html võtma ja sinna sisestama selle.

                              Comment

                              • Lahekutt
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 113

                                #1860
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas ESTPatrick
                                aa, miks sa meie foorumis küsid ja mitte nendest?
                                Ei loe ega kasuta seda foorumit, ainult väike blogi on.
                                Algselt postitas raunooo
                                Pead attachments alt html võtma ja sinna sisestama selle.
                                tyvm

                                Comment

                                Working...