Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Mul "külmutati" kasutaja ära, kuna nad tahtsid ikka kindlad olla kas ma 18 täis olen. Saatsin ilusti neile selge pildi oma passist ja siis tuli vastus stiilis: "Your request has been sent to the department in charge of these situations. We will contact you promptly". Loomulikult ma teadsin, et see on mingi auto-reply ja vaevalt nad minuga koheselt ( lähtudes sõnast promptly ) ühendust võtavad. Siiski lootsin, et kasutaja saan lukust lahti lähimate tundide jooksul. Nüüd vähemalt tean oodata.
Algselt postitas Vapsik
Comment