Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
Comment