*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kirjeldus
    Julm Donk
    • Dec 2009
    • 37

    #1516
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #1517
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas kirjeldus
      kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
      mhhh, ole nyyd mõistlik.

      Comment

      • Johnny Jazz
        Õpihimuline Mängur
        • May 2009
        • 336

        #1518
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas kirjeldus
        kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? :-\
        Kartsin juba, et keegi ei küsigi enam seda küsimust! Lausa mitu päeva vist pole enam juttu olnud :)

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #1519
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          kas peaks 31. detsembril starsist igaks juhuks cashoutima seoses selle uue seadusega? nimelt vanust pole veel 21 täis ning tont teab mida nad ette võivad võtta...samas nad peaksid ilmselt andma mingi hoiatuse vms, enne kui accoundid ära freeze'itakse vms? Undecided
          võta välja, tee sulaks, pane raha padja alla(võidakse devalveerida) tee siis kullaks...lol

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1520
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas privador
            Kas keegi järgmine aasta supernova elite ka ründab? len mõelnud selle peale, keskmiselt peab siis ca 3000 vpp päevas tegema. Et kõikidel päevadel ei jõuaks mängida peaks mõni päev tegema nii ca 8k vpp. Nt palju ranka teeb ma NL 20 laual tunnis vppsid?
            Samas kui minna elite peale, ei saaks eriti midagi aastas ette võtta:(
            Mid-stakes on see kuskil 2,000,000 kätt. Sick grind tho.

            Algselt postitas kollane
            müts maha selle inimese ees kes ära teeb selle ...
            tigrano on minusilmis selleks võimeline hetkel vb keegi teine veel aga ei tea nii hullu grinderit kui tema on :D
            Jup. Ma isegi võiks TIGRANO't stakeda näiteks $10k, et laseks ainullt 100NL FR. Päris kindlasti ta teeks selle ära.

            EDIT: teised 2 venda kes selle ära teeksid oleksid Marek K. (rankapoeg) ja Janek174. Aga kahjuks nad veel ei biidi 100NL :(

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #1521
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              jätan ilmselt oma elite "projekti" siiski poolelei. Ei suuda ikka hea kavliteediga 12+multitabelda-kvaliteet läheb ikka kohutavalt alla ja aastaga kaotaksin mänguliselt oi kui palju raha...

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #1522
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas ranka
                Mid-stakes on see kuskil 2,000,000 kätt. Sick grind tho.

                Jup. Ma isegi võiks TIGRANO't stakeda näiteks $10k, et laseks ainullt 100NL FR. Päris kindlasti ta teeks selle ära.

                EDIT: teised 2 venda kes selle ära teeksid oleksid Marek K. (rankapoeg) ja Janek174. Aga kahjuks nad veel ei biidi 100NL :(
                Väga raske seda teha ei ole jah aga esimest korda elus on multitablemisest kopp ees :) ehk ka sellepärast, et viimaste kuude tulemused pole olnud midagi erilist.

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #1523
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  no nl100 ainult lasta, siis on see siiski 3 000 000 kätt.
                  alles see ju oli kui miski vend selle ära tegi, starsis pikad jutud selle kohta ja vist oli isegi artikkel pokernewsis.

                  Comment

                  • CTXrix
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 689

                    #1524
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Keegi Starsi poest amazon.co.uk kinkekaarti on tellinud? Kui see hästi sujub, siis 5500 fpp-d 50£-i vastu on ju suht hea value muude vip-poe võimalustega võrreldes.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1525
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      No neid NL100 3milli käe SNE grindereid on ikka omajagu :)

                      Aga SNE'ga on see asi, et kui tõelist sick valuet tahta, siis tulex seda teha kaks aastat järjest, kus teisel aastal lased veel ulmemat grindi, sest 5.5 FPP per VPP 3.5 asemel on sick rakeback terve aasta!

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #1526
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        5fpp per vpp siiski. amazoni kinkekaart tuleb suht $0.016/fpp, nii et oleks tark ost jah.

                        Comment

                        • kilu6
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1305

                          #1527
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          SNE jaoks piisab, kui mängite SNGsid $210+15 turbosid 43 tk päevas, sh igas nädalas üks vaba päev. Mõned tunnid päevas ja peaks ära tulema:)
                          Jorj95 vist mingi aasta sai juba juunis tehtud...

                          Comment

                          • Romeo
                            Räme Fish
                            • Oct 2008
                            • 11

                            #1528
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            On keegi kuskilt tabeli leidnud mitu vpp per hand erinevatel limiitidel starsis 2010 saama hakkab ?

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #1529
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Algselt postitas Romeo
                              On keegi kuskilt tabeli leidnud mitu vpp per hand erinevatel limiitidel starsis 2010 saama hakkab ?
                              basically saad sa seda ise vaadata(kui sa oled eelnevalt starsis mänginud). Vaatad HM-st rake suurust, korrutad selle 5,5-ga(kui mängid HU/6m) või 6-ga, kui FR-i, siis saad selle sampli vpp arvu, jagad käte arvuga ja voilaa.

                              Olen suht kindel, et see peaks õige olema, aga pead ei anna.

                              edit: ja PTR-st neid numbreid pole mõtet otsida minu teada, seal peaks rake teise(vale) süsteemiga olema

                              Comment

                              • Romeo
                                Räme Fish
                                • Oct 2008
                                • 11

                                #1530
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Ma ei ole aastaid Starsis mänginud. Mind huvitabki mitu handi mis limiidil on SNE jaoks vaja.

                                Comment

                                Working...