*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • blah
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 185

    #1096
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    konto omaniku nimi/aadress peab peal olema.

    netist vaadates SEB/swedbankil pole.

    Comment

    • Raimo1
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 35

      #1097
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      ei sa starsi sisselogida, ütleb mingi veateate 71/1001, oskab keegi midagi selle kohta öelda?

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1098
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Raimo1
        ei sa starsi sisselogida, ütleb mingi veateate 71/1001, oskab keegi midagi selle kohta öelda?
        starsi support vast ikka oskab...

        Comment

        • Raimo1
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 35

          #1099
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          saatsin sinna küll maili a mõtlesin, et vb on kellegi midagi analoogset samalajal..

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #1100
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Kas ma olen ainuke, kellel starsis praegu SNGsid pole?

            EDIT: starsis on jälle server restart planeeritud, no krt, närvi hakkab ajama juba selline värk...

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #1101
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              serveri restart tuleb 14:00

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #1102
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas lenC
                serveri restart tuleb 14:00
                Kaua see kestab tavaliselt?

                Comment

                • Svenza
                  Svetlana aka Buldooser
                  • Oct 2008
                  • 3591

                  #1103
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas $$$
                  Kas ma olen ainuke, kellel starsis praegu SNGsid pole?

                  EDIT: starsis on jälle server restart planeeritud, no krt, närvi hakkab ajama juba selline värk...
                  Ja mõtle kui seda ei tehtaks...
                  Siis pühapäeval Sunday Millioni ajal kõik jubedalt lagiks, lauad hakkaks hanguma ja turniirid jääks sesima. Oleks parem vä?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #1104
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    tunni pärast peaks korras olema

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #1105
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Svenza
                      Ja mõtle kui seda ei tehtaks...
                      Siis pühapäeval Sunday Millioni ajal kõik jubedalt lagiks, lauad hakkaks hanguma ja turniirid jääks sesima. Oleks parem vä?
                      no kuidagi tihti viimasel ajal, vahepeal nii nagu ei olnud ...
                      ja muidugi on vaja.

                      Samahästi võin sulle öelda, et kui donk callib su shove 27ga ja võidab ja sa närvad selle peale, et kui selliseid mängijaid ei oleks, oleks parem vä?

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #1106
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Et kas tõesti PSis ei impordi PokerTracker automaatselt SnG resulte ja peab meiliga reQuestima ja siis importima ?

                        Comment

                        • StripPoker
                          Grinder
                          • Sep 2009
                          • 609

                          #1107
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Kuidas seda boonust mõista -
                          1 - Teed depositi kasutades seda koodi elus esimest korda ja saad boonuse või
                          2 - Peabki olema üldse esimene deposit elus mille oeld Starsi teinud?


                          "Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. "

                          Ma olen enne paar depositit teinud ja tahaks juurde kanda... aga kas saab kasutada STARS600 koodi (+100%) või WCOOP koodi (+50%)?

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #1108
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas StripPoker
                            Kuidas seda boonust mõista -
                            1 - Teed depositi kasutades seda koodi elus esimest korda ja saad boonuse või
                            2 - Peabki olema üldse esimene deposit elus mille oeld Starsi teinud?


                            "Make your first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. "

                            Ma olen enne paar depositit teinud ja tahaks juurde kanda... aga kas saab kasutada STARS600 koodi (+100%) või WCOOP koodi (+50%)?
                            saab seda valesti lugeda? Kui oled juba teinud depot siis sellest oled ilma

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #1109
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Näe saab jah kui seda juppi lugeda :)

                              first-ever real money deposit using the bonus code ‘STARS600’

                              Aga OK, siis vist WCOOP koodi nühkima... EDIT... crap.. see kood kehtis neil depositile kuni 14 august...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1110
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas Madis Very
                                Et kas tõesti PSis ei impordi PokerTracker automaatselt SnG resulte ja peab meiliga reQuestima ja siis importima ?
                                Kuidas ta saab seda teha???? Sest HH-s pole ju kirjas, mitmendaks keegi jäi.

                                Comment

                                Working...