Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
4. oktoobril oli serveri probleem... vabandame selle pärast... Kui kellelgi turniir pooleli oli ja sellest mõjutatud sai, siis saatke support@pokerstars.com hüvituse nõue.
E-maili pealkirjaks võiks olla 'Refund Request, T#number#, $xx.xx, UserID'
Vaatame hand historid üle ja võimalusel hüvitame buy-ini.
Comment