*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #886
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    kui ma teen pokerstarsi konto ja depot ei tee vaid lasen kellelgi buddy transferi kaudu papi üle kanda.. siis ma saan depo teha ja depo boonuse suvalise ajal hiljem? näiteks järgmisel suvel vms? või on depo boonus seotud kuidagi acci tegemise ajaga?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #887
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Rage
      kui ma teen pokerstarsi konto ja depot ei tee vaid lasen kellelgi buddy transferi kaudu papi üle kanda.. siis ma saan depo teha ja depo boonuse suvalise ajal hiljem? näiteks järgmisel suvel vms? või on depo boonus seotud kuidagi acci tegemise ajaga?
      Buddy transfer ei ole deposiit.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #888
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        starsis mineda ei saa? ehk ise peab lauas olema, et hand history tuleks?

        Comment

        • Mandre
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 196

          #889
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas Rage
          kui ma teen pokerstarsi konto ja depot ei tee vaid lasen kellelgi buddy transferi kaudu papi üle kanda.. siis ma saan depo teha ja depo boonuse suvalise ajal hiljem? näiteks järgmisel suvel vms? või on depo boonus seotud kuidagi acci tegemise ajaga?

          jh aga kui teed cashoudi siis depo boonus kaob

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #890
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Algselt postitas Mandre

            jh aga kui teed cashoudi siis depo boonus kaob
            ok.. väga hea, et hoiatasid.. eks ma siis järgmine aasta vast proovin siis ka veidi Starsi mängid ja depo boonuse vabastada

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #891
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas Rage
              starsis mineda ei saa? ehk ise peab lauas olema, et hand history tuleks?
              Täpselt.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #892
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas topicu esilehelt võetud info
                Ja panen siia ka tabeli sellest, kuidas mina olen saanud VPP-sid käe kohta erinevates rahalaua limiitides.

                * 10NL FR: 0.04 VPP-d käe kohta (20,343 käelise näidise põhjal)
                * 25NL/PL FR: 0.13 VPP-d käe kohta (72,722 käelise näidise põhjal)
                * 50NL/PL FR: 0.21 VPP-d käe kohta (127,226 käelise näidise põhjal)
                kas VPP'de saamise struktuur on samaks jäänud. ehk NL25 FRi mängides ma vabastaksin 600 taala boonuse ca 78k handide jooksul?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #893
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Rage
                  kas VPP'de saamise struktuur on samaks jäänud. ehk NL25 FRi mängides ma vabastaksin 600 taala boonuse ca 78k handide jooksul?
                  pigem 90-100k

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #894
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Rage
                    kas VPP'de saamise struktuur on samaks jäänud. ehk NL25 FRi mängides ma vabastaksin 600 taala boonuse ca 78k handide jooksul?
                    Jah, aga mul hetkel NL-25 tuleb isegi veits rohkem neid VPP-sid, see kuu 0,15 eelmine 0,14.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #895
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas pikk28
                      pigem 90-100k
                      tra.. palju raisk.. 30-40k hande kuu jooksul peksta.. raskeks läheb.. mõte siis oleks enne 01.01.10 depo boonus lahti mängida ja cashoutida..

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #896
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Vapsik
                        Jah, aga mul hetkel NL-25 tuleb isegi veits rohkem neid VPP-sid, see kuu 0,15 eelmine 0,14.
                        mul 0,11 keskmiselt, ma vilets ka. nit, aga bad nit.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #897
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Mul üldse 0.10 vist see kuu. Sit table selection vist.

                          Comment

                          • Tregeq
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 157

                            #898
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Tegin just esimese NL25 sessi. Pole paha :)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #899
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              kas neid nuppe suuremaks ei saa teha.. et kiirelt fold panna vms ilge juramine hiirega sinna linnukest panna.. täppisteadus

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #900
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                ei tea mis kepp on aga mul ei näita avatari 4 päeva tagasi panin vms ikka ei näita

                                Comment

                                Working...