*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Lutzky
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1829

    #871
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas leits
    Security token tuli 3 päevaga kohale .. dhl'ga toodi kenasti ukse taha. Muu stuff võiks ka nii kiiresti tulla :D
    rigged, ma ei ole ühtegi nänni saanud ukse taha, alati pean minema järgi Eesti Posti

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #872
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Lutzky
      rigged, ma ei ole ühtegi nänni saanud ukse taha, alati pean minema järgi Eesti Posti
      Muu nänn lähebki postkontorisse ... see tulebe 101% DHL'ga ukse taha kõigil

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #873
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        selge. Pätmasta on minu teada saanud ka muud nänni kunagi ühika ukse taha. Kui ei eksi.

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #874
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          mulle on ka uksetaha tulnud muu shit, viimasel ajal aint postkontorisse

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #875
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mul esimesel korral toodi ka raamatud ukse taha. Viimane kord ei toodud üldse ning tavaliselt olen pidanud ise järgi käima Eesti Postis.

            Comment

            • levis
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1557

              #876
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Lihtsalt infoks, et 09.sept andsin nõude 1k$ läbi wire transferi ja 11.sept laekus kontole 10.729eek
              Vaatan hetkel, et SwedBank müügikurss -> ülekanne -> 10.89500

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #877
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas levis
                Lihtsalt infoks, et 09.sept andsin nõude 1k$ läbi wire transferi ja 11.sept laekus kontole 10.729eek
                Vaatan hetkel, et SwedBank müügikurss -> ülekanne -> 10.89500
                kui ma ei eksi, siis Stars kasutab Reutersi kursse

                edit: Palju muidu Swedi teenustasu oli? Kas mõttekam on SEBi (70EEK oli vist teenustasu) või Swedi kanda?

                Comment

                • Madis Very
                  Bännitud
                  • Aug 2009
                  • 2951

                  #878
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Swed võtab 100.

                  Comment

                  • levis
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1557

                    #879
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Algselt postitas Lutzky
                    kui ma ei eksi, siis Stars kasutab Reutersi kursse

                    edit: Palju muidu Swedi teenustasu oli? Kas mõttekam on SEBi (70EEK oli vist teenustasu) või Swedi kanda?
                    Jah, seda unustasin vaadata 8)
                    VMK teenustasu -> -90.00eek

                    Comment

                    • Foux
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 486

                      #880
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Tõmbasime uuesti starsi softi ja ei näita Cashier'i nuppu,.,.,.,. ja kõige väiksemad limiidid, mida näitab on 1/2NL. Ja filtreid ega midagi peal pole

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #881
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas Foux
                        Tõmbasime uuesti starsi softi ja ei näita Cashier'i nuppu,.,.,.,. ja kõige väiksemad limiidid, mida näitab on 1/2NL. Ja filtreid ega midagi peal pole
                        niiiice :) aga cashier võiks ikka olla :/

                        Comment

                        • Foux
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 486

                          #882
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Saime kaineks ja saime aru, et nüüd on .NET'is ainult playmoney soft. Pokerstars.com on riil-diil jetzt

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #883
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Algselt postitas Foux
                            Saime kaineks ja saime aru, et nüüd on .NET'is ainult playmoney soft. Pokerstars.com on riil-diil jetzt
                            I lol'd hard

                            Comment

                            • fotek
                              Räme Fish
                              • Sep 2009
                              • 5

                              #884
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Tere siis ka minu poolt.
                              Harjutan vaikselt 3$ SNG-sid (9 man), aga küsimus, mis päevadel-kellaaegadel on kõige rohkem igast hulle laudades? Kas üldse enam?

                              Praegu tundub küll nii, et kui heal juhul 2-3 lolli on, siis ülejäänud küll kükitavad oma rahakoti otsas samamoodi nagu isegi. Nii pole ju üldse huvitav :)

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #885
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas fotek
                                Tere siis ka minu poolt.
                                Harjutan vaikselt 3$ SNG-sid (9 man), aga küsimus, mis päevadel-kellaaegadel on kõige rohkem igast hulle laudades? Kas üldse enam?

                                Praegu tundub küll nii, et kui heal juhul 2-3 lolli on, siis ülejäänud küll kükitavad oma rahakoti otsas samamoodi nagu isegi. Nii pole ju üldse huvitav :)
                                04:00-07:00

                                Comment

                                Working...