*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #601
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Mis kell starsis kuu lukku läheb (meie aja järgi)?

    Ehk siis kui ma tahaks näiteks oma Goldstari see kuu ära teha, siis mis kellaajaks peavad mul VPP-d olemas olema?

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #602
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas Vapsik
      Mis kell starsis kuu lukku läheb (meie aja järgi)?

      Ehk siis kui ma tahaks näiteks oma Goldstari see kuu ära teha, siis mis kellaajaks peavad mul VPP-d olemas olema?
      1. august, 07:00

      Comment

      • B3ckha
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 84

        #603
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Algselt postitas Skrufster
        Pole Pokerstarsi ise deposiiti teinud. Sain 50$ starting capitali ning nüüd selle 200$ lähedale mänginud ning kuna hetkel natu rahaliselt kehv seis, siis sooviks 100$ välja võtta (Eeldan, et 50 dollari boonuse pärast probleemi väljavõtmisega ei tohiks tulla, sest kuigi ta on lahti mängimata veel mul, siis 100 dollari välja võtmisel see 50 jääb ikkagi alles ja peaks korras olema vist?)

        Igatahes, kas mu praegune variant on siis tõepoolest ainult kellelegi Buddy Transfer teha ning tema kaudu välja võtta?
        Minu arust sa ei saa seda enne välja võtta, kui sul on boonus täis mängitud.
        Kas ei olnud nii, et kui sa oma 50 dollarit lahti mängid siis nad annavad sulle 50 doltsi ja ülejäänud mis sa teenisid võtavad endale?

        Comment

        • Tarmonator
          Lingiparandaja
          • Oct 2008
          • 3274

          #604
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas B3ckha
          Minu arust sa ei saa seda enne välja võtta, kui sul on boonus täis mängitud.
          Kas ei olnud nii, et kui sa oma 50 dollarit lahti mängid siis nad annavad sulle 50 doltsi ja ülejäänud mis sa teenisid võtavad endale?
          wat???
          et annavad sulle 50$, teed sellest läbimängimise käigus 1000$ ja peale seda saad veel 50$ kellegilt ja 1000$ võtavad ära?

          ;D ;D

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #605
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            $50 ei saa välja võtta kuni mingi x raked hands pole tehtud.
            üle selle kraabi palju tahad välja

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #606
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas B3ckha
              Minu arust sa ei saa seda enne välja võtta, kui sul on boonus täis mängitud.
              Kas ei olnud nii, et kui sa oma 50 dollarit lahti mängid siis nad annavad sulle 50 doltsi ja ülejäänud mis sa teenisid võtavad endale?
              elav fantaasia :o

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #607
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Miks mul enne riverit kaarte näitab allini minnes?

                Väga häiriv on see ja nii ei saa üldse mängida >:(

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #608
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  Algselt postitas Vapsik
                  Miks mul enne riverit kaarte näitab allini minnes?

                  Väga häiriv on see ja nii ei saa üldse mängida >:(

                  just lahe saab karjuda seda kaarti kui taga oled :D
                  saab kuskilt maha ka selle võtte

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #609
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Leidsin vist ka juba selle, ei tea, kuidas seda enne ei märganud :-[ :-[

                    Aga ausalt öeldes ei mäletanud küll, et oleksin sellise asja sisse lülitanud :P

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #610
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas Vapsik
                      Miks mul enne riverit kaarte näitab allini minnes?

                      Väga häiriv on see ja nii ei saa üldse mängida >:(

                      mul näitab juba preflop kahte kaarti..

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #611
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        viimase updatega on see defaultina sisse lülitatud

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #612
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas farik666

                          mul näitab juba preflop kahte kaarti..
                          See on kogu aeg olnud, et enda holecarde näitab..

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #613
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            a mul varem polnd... nüüd palju lihtsam

                            Comment

                            • LuuK
                              Vana Tegija
                              • Dec 2008
                              • 1138

                              #614
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Mitu % on HUSNG rake starsis?

                              Comment

                              • PokerDevil
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1177

                                #615
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Mis krdi k*pp nende SnG'dega käib seal koguaeg? HU's ei ole praegu ühtegi, nagu ka oli eile korra ja üleeile.

                                Comment

                                Working...