Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Starsi yhendus on t2na ikka VÄGA VÄGA problemaatiline ... kõik muud asjad töötavad fine .. ja stars on nii faking l2ggine .. lauda avab 45 seci ja stars v2idab et nende poolt ok .. dont think so
kusjuures koihati on üli kiire ja siis obv sureb ära again
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
kuidas ma saan hyper simple themega neid kaarte lauas kollaseks et paremini paistaks silma palju callereid on?
Kui valida options -change deck siis seal annab mulle 6 valikut aga kõik on nii tumedad
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Algselt postitas QKulgur
kuidas ma saan hyper simple themega neid kaarte lauas kollaseks et paremini paistaks silma palju callereid on?
Kui valida options -change deck siis seal annab mulle 6 valikut aga kõik on nii tumedad
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Algselt postitas leits
kellelgi stars ka l2gib? muud v2lisyhendused on perfect .. cnn.com, bbc youtube jne .. aga starsis haige l2g
Mul on ka see üsna tavaline, jookseb mingi 5-10 mintsi perfektselt ja siis hangub mingiks võibolla 20-30 sekundiks. Siis käib jube ludin ja hetkega peab mingil vähemalt 10 laual otsuse vastu võtma :) Suht tüütu. Muidu interneti ühendus on super.
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Algselt postitas virx747
Mul on ka see üsna tavaline, jookseb mingi 5-10 mintsi perfektselt ja siis hangub mingiks võibolla 20-30 sekundiks. Siis käib jube ludin ja hetkega peab mingil vähemalt 10 laual otsuse vastu võtma :) Suht tüütu. Muidu interneti ühendus on super.
Mul juhtub kah vahest nii aga seda vbl päevas korra kui sedagi, pole miskeid probleeme mul PS
Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***
Kandsin kogemata liiga suure summa PS, välja kandes ütleb et 48h peab ootama, kas buddy transferit saab teha selle aja sees ning kui saab, siis kas sõber peab samuti ootama 48h ?
Kuidas PS rake töötab, millal tagasi saab ja kas saab üldse?
Comment