*** AMETLIK POKERSTARSI TEEMA: Probleemid ja Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1291
    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

    Algselt postitas kardpleier
    Stars trapib,

    sain meili et kui detsembris 6500 vpp teen, siis saan jaanuaris 175 daala boonuse...
    lahe et jaanuarist enam jätkata ei saa seal (alla 21.a vanus siis).

    keegi üle 21.a olev isik ka sai sama meili?

    Kas stars on öelnud, et seal enam mängida ei saa? Ei ole mõtet veel ju praegu paanitseda selle vanuse asja pärast...

    Comment

    • taasver
      Grinder
      • Oct 2008
      • 584

      #1292
      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

      Algselt postitas kardpleier
      Stars trapib,

      sain meili et kui detsembris 6500 vpp teen, siis saan jaanuaris 175 daala boonuse...
      lahe et jaanuarist enam jätkata ei saa seal (alla 21.a vanus siis).

      keegi üle 21.a olev isik ka sai sama meili?

      Oota mis jaanuarist ei saa enam alla 21 vanused mängida?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1293
        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

        Palun ootame selle 1. jaanuari ära ja vaatame, mis saab. Ei maksa külvata niisama külma paanikat! Ainus, mida võite teha -- kandke raha välja urka saitidelt (pisikesed saidid). Tegelt urka saitidelt võiks raha alati välja kanda, sest need liiga ebausaldusväärsed kohad.

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #1294
          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

          Algselt postitas kardpleier
          Stars trapib,

          sain meili et kui detsembris 6500 vpp teen, siis saan jaanuaris 175 daala boonuse...
          lahe et jaanuarist enam jätkata ei saa seal (alla 21.a vanus siis).

          keegi üle 21.a olev isik ka sai sama meili?
          Miks mina sellist kirja ei saanud? Keegi veel sai? Mis puhul? tahan kah.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #1295
            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

            Mind ka juba maha maetud vist kui limiidist alla olin sunnitud minema ja ilus pronkstäheke jälle sirab :D

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #1296
              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

              Algselt postitas rohelinekonn
              Miks mina sellist kirja ei saanud? Keegi veel sai? Mis puhul? tahan kah.
              Ma sain jälle pileti 5k freerollile mingi survey eest.

              Comment

              • kollane
                Pokkerihai
                • Nov 2008
                • 2031

                #1297
                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                Algselt postitas rohelinekonn
                Miks mina sellist kirja ei saanud? Keegi veel sai? Mis puhul? tahan kah.
                eks ikka vaadatakse kes vähe mängib.
                ma ka ei saanud :(

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #1298
                  Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                  ma ei tea, tegin novembris esimest korda Goldstari ja sain sama boonuse, huvitav.

                  Comment

                  • Aristotep
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #1299
                    Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                    Ei ole minul sellist kirja postkastis :(

                    Comment

                    • kardpleier
                      Grinder
                      • Jul 2009
                      • 699

                      #1300
                      Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                      Algselt postitas kollane
                      eks ikka vaadatakse kes vähe mängib.
                      ma ka ei saanud :(
                      miks arvad et ma vähe mängin? mul päris palju vaba aega ja mängin ka päris palju

                      Comment

                      • kollane
                        Pokkerihai
                        • Nov 2008
                        • 2031

                        #1301
                        Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                        Algselt postitas kardpleier
                        miks arvad et ma vähe mängin? mul päris palju vaba aega ja mängin ka päris palju
                        oletasin, ju siis lampi jagati

                        Comment

                        • Lutzky
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1829

                          #1302
                          Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                          Algselt postitas kardpleier
                          Stars trapib,

                          sain meili et kui detsembris 6500 vpp teen, siis saan jaanuaris 175 daala boonuse...
                          lahe et jaanuarist enam jätkata ei saa seal (alla 21.a vanus siis).

                          keegi üle 21.a olev isik ka sai sama meili?

                          ma tahan ka

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #1303
                            Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                            Ma ei saanud ka midagi.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1304
                              Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                              Kardpleier, sa pead juba praegu 21 olema, et mängida saaksid. :)
                              Jeeh right stars trapib sind.
                              Irw, mida fantaasia kõike ka ei tooda.
                              Ärge põdege nüüd selle seaduse pärast.
                              Garanteerin, et midagi ei juhtu. Ka peale 1. jaanuarit.

                              Aga meili pole saanud. :/

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #1305
                                Re: *** PokerStars - Küsimused, Probleemid siia ***

                                Algselt postitas masterpuppet
                                Kardpleier, sa pead juba praegu 21 olema, et mängida saaksid. :)
                                Jeeh right stars trapib sind.
                                Irw, mida fantaasia kõike ka ei tooda.
                                Ärge põdege nüüd selle seaduse pärast.
                                Garanteerin, et midagi ei juhtu. Ka peale 1. jaanuarit.

                                Aga meili pole saanud. :/
                                toetad mind söögi/peavarju/alkoholiga kui midagi peaks juhtuma?

                                Comment

                                Working...