Mure FullTilt'iga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ok2aa
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1903

    #31
    Re: Mure FullTilt'iga

    Algselt postitas Maheaatom
    Minu hinnagul ongi väiksemates pokkeritubades kõrgemad lauad tugevama keskmise tasemega, kuna mängijate valik on väiksem ning kes juba niikaugele on jõudnud, on üldjuhul ka väga hea mängijad. Nii on Eesti keskmine pokkerimängija ka tasemelt parem kui USA keskmine pokkerimängija, kuid maailma tugevaimad (ja võimalik, et ka kõige kehvemad) mängijad on siiski ameeriklased.

    Nii on Full Tildis ja Starsis tõenäoline, et enamus sinu vastastest on väga kõvasid pokkerihaid, kuid sinna sekka võib palju suurema tõenäosusega ka kalakesi sekka ujuda. Triobetis on kalakeste kohtamise tõenäosus imo palju väiksem.
    need lambisaitide regularid on ise dongid, kes starsis paar taset allpool suudaksid breakeven mängu näidata. kindlalt on prima ja ongame kõvasti fishisemad kui stars ja FT.

    Comment

    • tdx
      Grinder
      • Oct 2008
      • 768

      #32
      Re: Mure FullTilt'iga

      Võin samuti confirmida, et Prima NL100 tase < FTP NL 100 tase, dynaamika ka veits teine. (preflop passiivne etc)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #33
        Re: Mure FullTilt'iga

        HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

        kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #34
          Re: Mure FullTilt'iga

          Algselt postitas Rage
          HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

          kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?
          reeglina boonust ja rakebacki korraga tõesti ei saa, kindlamalt oskab Maheaatom või keegi rääkida.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #35
            Re: Mure FullTilt'iga

            Algselt postitas Rage
            HEM näitab et ma olen FTPs raket $100 genereerinud.. raketherake näitab et $45.. millest selline vahe???

            kas äkki deposiidi boonus arvutatakse rakest maha?
            HEMi rake näidud valetavad alati. Vähemalt Ongames paneb HEM täiega juurde kuskilt.

            Comment

            • ment52
              Politseidokumendiga kusjuures!
              • Oct 2008
              • 1270

              #36
              Re: Mure FullTilt'iga

              Su vabastatud boonus lahutatakse makstud rakest maha, rakebacki makstakse ülejäänust.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #37
                Re: Mure FullTilt'iga

                Algselt postitas ment52
                Su vabastatud boonus lahutatakse makstud rakest maha, rakebacki makstakse ülejäänust.
                jep.. arvud klapivad.. jõudsin ka samale järeldusele..

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #38
                  Re: Mure FullTilt'iga

                  See, et rakebackist boonused maha võetakse on üldiselt standard pea kõikides pokkeritubades (kus üldse rb saab) vahendajast sõltumata. Full Tildis võetakse "poes" tehtud ostud samuti maha, aga mängija jaoks üsna hea kursiga. Küll meenub ka üks positiiven erand - vana Crypto, kus ei võetud rakebacki boonustest maha (ja boonused olid niigi üsna korralikud). 2004-2005 aastal mängides oli rakeback julgelt üle 100%.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: Mure FullTilt'iga

                    Algselt postitas Maheaatom
                    See, et rakebackist boonused maha võetakse on üldiselt standard pea kõikides pokkeritubades (kus üldse rb saab) vahendajast sõltumata. Full Tildis võetakse "poes" tehtud ostud samuti maha, aga mängija jaoks üsna hea kursiga. Küll meenub ka üks positiiven erand - vana Crypto, kus ei võetud rakebacki boonustest maha (ja boonused olid niigi üsna korralikud). 2004-2005 aastal mängides oli rakeback julgelt üle 100%.
                    Primast ei võeta ka sentigi rakebackist, olenemata, mis boonuseid sa saad.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #40
                      Re: Mure FullTilt'iga

                      grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(

                      Comment

                      • er1k
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 75

                        #41
                        Re: Mure FullTilt'iga

                        Algselt postitas Rage
                        grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(
                        Hetkel ei olegi võimalik, minu teada.

                        OT: Kõigil kellele ei meeldi Fulltildi lobby, siis see script peaks teile meeldima.



                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #42
                          Re: Mure FullTilt'iga

                          Algselt postitas er1k
                          Hetkel ei olegi võimalik, minu teada.
                          odoot.. teistel ka sama mure FTP ja HEMiga?

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: Mure FullTilt'iga

                            Algselt postitas Rage
                            grr.. kuskohast ma FTP's saan seda kuupäeva vms muuta.. et HEMis normaalselt näitaks sesse? räigelt tilti ajab see teema juba.:-(
                            ehk mure ikka üleval.. 6h ajavahe handhistorys..

                            p.s. kuidas ma neid *.ahk scriptifaile jooksutan?

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #44
                              Re: Mure FullTilt'iga

                              Algselt postitas Rage
                              ehk mure ikka üleval.. 6h ajavahe handhistorys..

                              p.s. kuidas ma neid *.ahk scriptifaile jooksutan?
                              Free keyboard macro program. Supports hotkeys for keyboard, mouse, and joystick. Can expand abbreviations as you type them (AutoText).

                              Sellega teed scripti exe-ks.

                              Comment

                              • LuuK
                                Vana Tegija
                                • Dec 2008
                                • 1138

                                #45
                                Re: Mure FullTilt'iga

                                Algselt postitas Rage
                                odoot.. teistel ka sama mure FTP ja HEMiga?
                                kui muudad hemist päeva alguse ära, see ei tee asja paremaks?

                                Comment

                                Working...