Re: Mure FullTilt'iga
Tegelikult ma ei saa aru, miks kõik algajad ronivad kõige raskematesse tubadesse. FTP ja PokerStars (vist ka Party) on rohkem mõeldud mängijatele, kes mängivad paljudes laudades ja suuri limiite, sest siis on neil mängude valik hea ja soft on ka mõnna. Sama kehtib ka turniiri/SNG mängijate kohta.
Algajal mängib väikseid limiite, mida leidub absoluutselt igas pokkeritoas, samuti mängib vähestel laudadel, et õppida korralikult mängu. Siis on mõtekam mängida kuskil võrgustikus, sest nende boonused, rakeback ja muud eri kampaaniad on algajatele kindlalt kasulikumad, saate nii oma väheseid kogemusi taandada boonustega ja samas nii kiiremini bankrolli kasvatada.
Kõige ohutumaks valikuks on alati MicroGaming (TrioBet näiteks), kuna seal ei ole affiliate linke, boonuste vabastamisel ei võeta midagi rakebackist maha ja väikestele meestele on väga palju odavaid turniirie - Ranking liiga, SNG ranking, freerollid, $5 reedene bounty turniir jms.
Tegelikult ma ei saa aru, miks kõik algajad ronivad kõige raskematesse tubadesse. FTP ja PokerStars (vist ka Party) on rohkem mõeldud mängijatele, kes mängivad paljudes laudades ja suuri limiite, sest siis on neil mängude valik hea ja soft on ka mõnna. Sama kehtib ka turniiri/SNG mängijate kohta.
Algajal mängib väikseid limiite, mida leidub absoluutselt igas pokkeritoas, samuti mängib vähestel laudadel, et õppida korralikult mängu. Siis on mõtekam mängida kuskil võrgustikus, sest nende boonused, rakeback ja muud eri kampaaniad on algajatele kindlalt kasulikumad, saate nii oma väheseid kogemusi taandada boonustega ja samas nii kiiremini bankrolli kasvatada.
Kõige ohutumaks valikuks on alati MicroGaming (TrioBet näiteks), kuna seal ei ole affiliate linke, boonuste vabastamisel ei võeta midagi rakebackist maha ja väikestele meestele on väga palju odavaid turniirie - Ranking liiga, SNG ranking, freerollid, $5 reedene bounty turniir jms.
Comment