Mure FullTilt'iga

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kr2su
    Räme Fish
    • Mar 2009
    • 6

    #1

    Mure FullTilt'iga

    Hello Egert,

    Thank you for contacting Full Tilt Poker Support.

    After a thorough investigation, we have determined that you are closely associated with players who are guilty of fraudulent activity on Full Tilt Poker.

    We have determined you are associated with the player due to one or more of the following parameters:

    *Accounts have logged in from the same computer/IP address.
    *Transfer of funds between both accounts.
    *Similar information on accounts.
    *Shared payment processors.

    For security and privacy reasons, we are unable to release the names of the associated fraudulent players.

    Full Tilt Poker has zero tolerance for fraudulent activity. To protect our players and maintain the security of our site, we have permanently closed your account.

    Sincerely,

    Larry N
    Full Tilt Poker Support


    Mure nimelt selles, et kas kellelgi on sarnast mure ette tulnud. Ise ma ei tea, et oleksin mingis petuskeemis osalenud. Küll aga arvavad ninad FT's niimoodi. Ise kahtlustan, et nad ehk kahtlustavad sellepärast, et kasutan ühika IP'd (aga minuarust siin vähemalt üks kuni mitu mängijat). See on muidugi ebareaalne põhjus, et minu arvutist üle ühe konto loginud on. Käsi püsti, kes kunagi pole teisest arvutist sisse loginud või kellel pole mõni tuttav arvutit kasutanud logimiseks? ???

    Küsimus, et kas on üldse mõtet jaurata selle supportiga seal ja kas sel ka tulemust oleks? Sest minuarust sellistel puhkudel on ju klausel, et "decisions cannot be changed in retrospective."

    Ootan asjalikke nõuandeid või kasvõi saatusekaaslasi ning nende mõtteid?

  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: Mure FullTilt'iga

    On keegi sinu arvutist ftp'sse sisse loginud? Oled ise multiaccountinud? Täiesti ilma põhjuseta nad kontosi kinni ei pane.

    Comment

    • lenC
      Administraator
      • Oct 2008
      • 6440

      #3
      Re: Mure FullTilt'iga

      Räägi ära nagu asi on, kui pole midagi valesti teinud. Samas natuke raske uskuda, kuna olen oma vennaga FTP-s pidevalt ühe IP alt sees olnud ja oleme omavahel raha vahetanud - meid eristab eesnimi/elukoht/mail jnejne, seega "*Similar information on accounts." on ju suhteliselt võimatu ka sinul? Samas meil vennaga võib olla see case, et vaadatakse, et üks on NL100-s ja teine NL5-s, et vaevalt mingi scam käib :D

      Comment

      • kr2su
        Räme Fish
        • Mar 2009
        • 6

        #4
        Re: Mure FullTilt'iga

        Ei ole multiaccountinud. minu arvutist on sõber mõne korra sisse logind küll. similar information? wtf? võimalik, et ühikaelanikud on mitmekesti omale selle adre pand, aga pole nagu kuulnd, et massiline blokk käib.

        vaatan, mis nad mu kirjale vastavad.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Mure FullTilt'iga

          Kõige huvitavam, et vastus on ka vinge, vali saja asja vahel, mis võib olla. Oleks normaalne, kui öeldud konkreetselt, et suletud kuna: *Accounts have logged in from the same computer/IP address. või mingi teine põhjus, mille tõttu reaalselt ka account kinni pandi.

          Comment

          • akristjan
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 406

            #6
            Re: Mure FullTilt'iga

            Kõige naljakam ongi see, et nad võivad tegelikult accoundi kinni panna and theres nothing you can do about it...

            Comment

            • kr2su
              Räme Fish
              • Mar 2009
              • 6

              #7
              Re: Mure FullTilt'iga

              Algselt postitas akristjan
              Kõige naljakam ongi see, et nad võivad tegelikult accoundi kinni panna and theres nothing you can do about it...
              No b... Rahast on ehk kahju mis sinna kontole jäi. Kirjutasin neile nüüd lõpuks kirja, kus uurisin täpsemalt et mis värk ja seletasin oma mitteseotust igasuguse petutegevusega. Samuti kirjutasin neile IP murega + lisasin, et olen valmis võtma legal actioni :D

              vaatame, mis nad kirjutavad.

              PS. Endiselt pole saatusekaaslasi ?

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #8
                Re: Mure FullTilt'iga

                Niisama nad kontosid kinni ei pane jah. MUl endal oli ka kaks accounti aga 1ele polnud raha kandnud ja lasin selle kustutada nüüd kõik ok.

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #9
                  Re: Mure FullTilt'iga

                  Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin...
                  et tahaks teha Fulltilti omale kasutaja, aga sooviks ka rakebacki saada fulltiltrakebacki kaudu liitudes.
                  Aga samas tahaks ka seda pokerstrategy 50$ boonust saada uutele kasutajatele aga siis peab vist nende lehe kaudu liituma, et kas mignit võimalust ei ole et saaksin pokerstrategy lehel quizi ära teha ja 50$ saada ja samas ka hakata rakebacki saama?

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Mure FullTilt'iga

                    Algselt postitas raaids
                    Ei hakka uut teemat tegema ja küsin siin...
                    et tahaks teha Fulltilti omale kasutaja, aga sooviks ka rakebacki saada fulltiltrakebacki kaudu liitudes.
                    Aga samas tahaks ka seda pokerstrategy 50$ boonust saada uutele kasutajatele aga siis peab vist nende lehe kaudu liituma, et kas mignit võimalust ei ole et saaksin pokerstrategy lehel quizi ära teha ja 50$ saada ja samas ka hakata rakebacki saama?
                    lühidalt: ei

                    FTP-d ma soovitan siis, kui sul on $600 deponeerida, et maksimaalselt kasutada depo-boonust.

                    Kui liitud läbi PS-i, siis sa tõenäoliselt kunagi tugevalt kahetsed seda, et sul RB-i pole. Go with FTR, aga tea, et neil on mingi nõue, et peab kuu/3-e kuu/6-e kuu(ei tea täpselt:( ) jookusul depositi tegema või sind kriipsutatakse maha.

                    Comment

                    • hugeego
                      Julm Donk
                      • Nov 2008
                      • 39

                      #11
                      Re: Mure FullTilt'iga

                      Algselt postitas lenC
                      lühidalt: ei

                      FTP-d ma soovitan siis, kui sul on $600 deponeerida, et maksimaalselt kasutada depo-boonust.

                      Kui liitud läbi PS-i, siis sa tõenäoliselt kunagi tugevalt kahetsed seda, et sul RB-i pole. Go with FTR, aga tea, et neil on mingi nõue, et peab kuu/3-e kuu/6-e kuu(ei tea täpselt:( ) jookusul depositi tegema või sind kriipsutatakse maha.
                      Umm, pokerstrategyl on rakeback! Iga reede ju maksavad vms...

                      Comment

                      • Maheaatom
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 958

                        #12
                        Re: Mure FullTilt'iga

                        Kui sul on see $600 olemas esimese deposiidi jaoks, siis on PS long termis ikkagi kehv diil, kuna saad boonust vaid $100 (pluss see esimene $50) ning enne kui mingit rakebacki üldse saama hakkad, pead selle raha makstud reigina tagasi teenima. Boonuse mängimine tähendab peaaegu alati suuremat tinglikku rakebacki kui otsene rakeback (ning FT ei ole erand). PS tasub imo ära siis kui oled täiesti pennitu või väga väikese bankrolliga, kuid minu arust peaks selleks, et Full Tilti üldse grindima minna, olema kogutud mujalt (kasvõi näiteks Triobetist) juba arvestatav bankroll.

                        Kordan üle ka vana tõe, et mängija saab valida ainult ühe affiliate pokkeritoaga liitumisel (ja tõepoolest on peaaegu alati läbi affiliate liitumine mängija jaoks kasulik). Kui aga hakkate susserdama - liitute läbi ühe lingi, kasutate teise affi koode, proovite mängu tuua ka refer-a-friendi jms., võib juhtuda see, et jääte kõigest ilma. Affiliate valik peaks olema sügavalt läbimõeldud ning pikalt kaalutletud tegevus ning päris lampi ei soovita seda teha. Ei tee paha ka saata affiliate´le päring selle kohta, mida head nad pakuvad ning miks peaks läbi nende liituma. Vastusest näed ära teenusepakkuja usaldusväärsuse ning selle, kuivõrd ollakse ainust kui kliendist üldse huvitatud ("moneymachine-affiliate" nendele päringutele päris kindlasti ei vasta).

                        Comment

                        • raaids
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 606

                          #13
                          Re: Mure FullTilt'iga

                          aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #14
                            Re: Mure FullTilt'iga

                            Algselt postitas raaids
                            aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.
                            Ma eeldan, et see on igal affiliatel erinev ja pead ise uurima.

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #15
                              Re: Mure FullTilt'iga

                              Algselt postitas raaids
                              aga kas seal on migni piir ka millest alates pokerstrategy seda rakebacki iga nädal maksab? näiteks trios oli 100$ kuus miinimum.
                              trios on rakeback 2 korda kuus ning 15 päevaga peab olema vähemalt 100 taalamakstud. Mikrolauas mängides läheb selleks u 18 000 kätt vaja.

                              Comment

                              Working...