Re: Oskab keegi aidata?
no need on teised teemad.. ja siis nagu 2+2 foorumi teema täiesti mõeldav... aga antud juhul on ju üsna kindel, et tüüp ikkagi mängis ka õe konto alt, et boonust vabastada... ja nohh.. siin pole mingit ülekohust kui ise oled reegleid rikkunud.. ja mingit mainet siin ka kahjustada ei saa..
no need on teised teemad.. ja siis nagu 2+2 foorumi teema täiesti mõeldav... aga antud juhul on ju üsna kindel, et tüüp ikkagi mängis ka õe konto alt, et boonust vabastada... ja nohh.. siin pole mingit ülekohust kui ise oled reegleid rikkunud.. ja mingit mainet siin ka kahjustada ei saa..
Comment