Camtasia: kus HUD?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #1

    Camtasia: kus HUD?

    Väga kummaline jama: salvestasin täna oma sessi Camtasia 7-ga.
    Kõik on tore, sess salves, aga videost on HUD puudu?! Oskab keegi midagi öelda?
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #2
    Re: Camtasia: kus HUD?

    Loen praegu veebist, et eraldi peab mingi "Capture layered windows" sisse lülitama.... naiss

    Comment

    Working...