Väga kummaline jama: salvestasin täna oma sessi Camtasia 7-ga.
Kõik on tore, sess salves, aga videost on HUD puudu?! Oskab keegi midagi öelda?
Kõik on tore, sess salves, aga videost on HUD puudu?! Oskab keegi midagi öelda?
🎅 €10 riskivabalt pokkeriks
🎁 Võta pokkerisse 10 eurot pärisraha täiesti riskivabalt. Lisaks saad ka koheselt $1000 boonust.
VÕTA KOHE
Comment