*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #1456
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***


    Kas seal all olevad valuutavahetuse kursid on samad nii ostu kui müügi puhul?

    E: krt ei pannud tähele, et seal kirjas, kumbat pidi on.
    Last edited by emmimees; 04.11.11, 17:39.

    Comment

    • widescreen
      Grinder
      • Dec 2010
      • 579

      #1457
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1458
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Logid sisse, lähed my account-profile ja seal list of bank accounts ja saadki lisada uusi kontosid.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #1459
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Algselt postitas widescreen Vaata postitust
          Selline küsimus, et kas moneybookersisse võib ainult ühelt endale kuuluvalt pankakontolt raha saata või võib julgelt ka teistelt kontodelt saata(seda tean, et võõra inimese pangakontolt ei või saata)? Kirjutasin ka moneyB supporti aga sealt ei ole mingit vastust tulnud.
          Mitte midagi ei pea kuskilt lisama.. ma olen naise kontolt palju kordi kandnud endale kuni 500euri ja pole mingeid probleeme tulnud.
          Kust sa võtad, et ei tohi võõralt kontolt kanda?

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #1460
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            See, et sul siiani hästi on läinud, ei tähenda, et nii võibki.

            Terms of Use.
            8.8. You must not make an upload through a payment instrument if you are not the named holder of that payment instrument. We take any violation of this requirement very seriously and will treat any attempt to use a payment instrument of which you are not the named holder as a fraudulent act. Without prejudice to claiming further damages, if we are required to return funds uploaded from a payment instrument that is not in your name, we may charge an administration fee of 10 EUR.

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #1461
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              Hmm polegi lugenud seda. Huvitav.. olen peale ülekandeid mitu x suhelnud ka nendega ja nad on mu kontot checkinud ja pole midagi öelnud, äkki selles asi, et naisel ka MB kaart ja meil sama aadress..
              Igaljuhul tänud.. nüüd katsun ettevaatlikum olla, kuigi pühapäevaks vaja OOsse veits pappi kanda niipidi jälle :P

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1462
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Moneybookers on siuke huvitav ettevõtte, et kahtlastest "kohtadest" ülekanded ning "kahtaselt" emaililt tulnud raha võib su konto forever kinni panna :D

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #1463
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Jah, õnneks pole teinud mingeid kahtlasi move seal ja pole mulle võõrad pappi ka kandnud. Aga pm kui tuleb võõras ülekanne, tuleks kohe supporti kirjutada?

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1464
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                    Jah, õnneks pole teinud mingeid kahtlasi move seal ja pole mulle võõrad pappi ka kandnud. Aga pm kui tuleb võõras ülekanne, tuleks kohe supporti kirjutada?
                    IRW, teed omale karuteene. Kui kahtlustad midagi, siis võta papp välja ja alles siis kontakteeru.

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #1465
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      IRW, teed omale karuteene. Kui kahtlustad midagi, siis võta papp välja ja alles siis kontakteeru.
                      Kas sa vahetaksid oma MB konto mingi 50 või 100daala vastu igaveseks? Mina mitte.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1466
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Kas sa vahetaksid oma MB konto mingi 50 või 100daala vastu igaveseks? Mina mitte.
                        Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #1467
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.
                          Read again.

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #1468
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Ei saanud aru. Selgita kuidas on see seoses sellega mida ma enne ütlesin.
                            Oled pilves jälle? Kui sulle tuleb mingi 100daala võõrast raha, mis on tõenäoliselt mingi scam, siis sa võtad selle välja ja alles siis hakkad uurima, et mis raha see oli?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1469
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Ei aga ma võtaksin enda raha välja, mis mul seal juba oli DOH. Lased oma tuhanded ausa sõna pärast kinni panna? Ja ilmselt kunagi seda enam ei näe? Jesus christ. Keegi veel mulle "jälle pilves oled" ütleb annan kohtusse.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #1470
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                :D:D:D (Y)
                                Mismoodi sa need tuhanded sealt välja võtad korraga, nii et nad ei märka?

                                Comment

                                Working...