*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #346
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Tavalise krediitkaardi (mille sa pangast saad) puhul kajastub ka tihtipeale makse suure nihkega, see pole MB süü.
    Pigem on see teema, et MB võiks näidata ka broneeringuid nagu pangad netipankades näitavad.

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #347
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
      Obv. Vanalt kontolt pead laskma vabastada kõikvõimalikud pangakontod, krediitkaardidiandmed ja isikuandmed. Muidu instaban.
      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
      Siis läks hästi, et ma ei teinud neid. Nüüd peaksin siis vana konto lahti tegema helistades neile ja laskma vabastada kõik andmed?
      Saatsin esialgu kirja, et tegin uue konto ning vanal kontol unustasin andmed vabastada, et kas neil on võimalik see vabastada. Sain sellise kirja. Ei saa nüüd täpselt arugi kas ma võin vanu andmeid edasi kasutada nagu näiteks sama pangakonto?

      Dear Tarvi,

      Thank you for contacting the Moneybookers team.

      Further to your enquiry, please be kindly advised that there is no
      financial data on your old Moneybookers account xxxx@xxxx. (vana MB kasutaja).

      Additionally, please understand we cannot completely delete user
      information because of legal/regulatory and technical back up
      requirements, but we can assure you that your private details will not
      be used to harm you as a customer of www.moneybookers.com.

      Please be invited to register your financial details to your new
      Moneybookers account.

      Should you have any other questions or queries, please do not hesitate
      to contact us again.

      Best regards,

      Sophia
      The Moneybookers team

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #348
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Algselt postitas -andres- Vaata postitust
        MB'l oli eelmise nädala lõpus paljude kasutajate MB krediitkaartidega miski tehniline jama. Endal oli ka, asi oli selles, et peale seda kui paari päeva tagant tehakse su kontol krediitkaardi "clearing", siis ta arvestas miskit valesti ja endal oli vahepeal 300$ niiviisi kontolt kadunud, eile igatahes asi lahenes ja sain asjad korda.
        +1 Laup tahtsin pead parandad kandsin ca 400$ kontole kõik bronniti insta ära. Nüüdseks käes

        Comment

        • masterpuppet
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2094

          #349
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          oitarvi, jah.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #350
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            kas MB krediitkaardiga ei saagi maksta?
            üks sait ütleb et
            The creditcard number is not valid. Please check and correct the creditcard number.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #351
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              saab, maksin täna kambodza viisa eest ja töötas kenasti

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #352
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Kas MB-s eraldi virtuaalkaarti ei ole? Netelleris on need eraldi - üks on prepaid kaart, mis siis on sul rahakoti vahel ja millega maksad baaris ning võtad pangaautomaadist raha välja, teine on virtuaalkaart, millega saad maksta netis. Analoogne Uneti virtuaalkaartile.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #353
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  aga mida kuradit ma siis tegema pean kui ütleb et The creditcard number is not valid. Please check and correct the creditcard number. ??

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #354
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    nvm.. kasutasin teist krediitkaarti.
                    thats how i roll

                    Comment

                    • farik666
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 834

                      #355
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      väga kiirelt käis küll panka ülekanne.. eile õhtul tegin ja hommikul olemas juba... Netelleris pidi ikka mitu peäva ootama

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #356
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        MB kaardiga pole vahet millisest sularaha sissemakse automaadist raha sinna peale panen?

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #357
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Ma ei usu, et sa üldse sinna raha peale saad panna, sest mu mäletamist mööda ei näita automaat isegi konto seisu.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #358
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kas MB-s eraldi virtuaalkaarti ei ole? Netelleris on need eraldi - üks on prepaid kaart, mis siis on sul rahakoti vahel ja millega maksad baaris ning võtad pangaautomaadist raha välja, teine on virtuaalkaart, millega saad maksta netis. Analoogne Uneti virtuaalkaartile.
                            milleks sulle vajalik virtuaalkaart, kui saad selle kaardiga, mis rahakoti vahel, maksta ka netipoes .. ei n2e kasu sellel virtuaalkaardil

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #359
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Virtuaalkaart kehtib vähem aega + igakord genereerib uue koodi. Seega krediitkaartipettused on välistatud. See on ka Unet'i virtuaalkaarti eelis tavalise kredtiikaarti eest aga selle sita regamine maksab 10 krooksu, neteller tasuta ja anyway netis maksad dollareid, mis omakorda kaotab ära konverteerimistasud.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #360
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                keegi aitab mind, kuidas ja kust kohast ma MB-s security tokeni tellida saan?

                                Comment

                                Working...