*** AMETLIK SKRILL/MONEYBOOKERS: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #571
    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

    Konto saab olla EEKides, aga kaart ei saa.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #572
      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

      Algselt postitas olavike Vaata postitust
      Konto saab olla EEKides, aga kaart ei saa.
      Ok, sellega olen ma nõus:) Sul on õigus, kui eestisse tagasi ükskord jõuan siis testin ära. kui ma välismaal 250 eurot välja võtan siis kaob mu kontolt 4015.45EEK pluss siis fee.

      Comment

      • kondveik
        Julm Donk
        • Apr 2009
        • 35

        #573
        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

        Ei suuda niipalju lehti üle vaadata, et ehk keegi oskaks öelda sellisele küsimusele vastuse nagu : Kui tahan välja kanda MB-st ja acc on verified, miks ta ikka ajab mulle mingit jama, et on vaja kasutaja veel kinnitada. Et saadavad mulle mingi 6 kohalise numbri koju, mida ma ootan juba 24/07/2010 ajast saadik. Ja pole mingit kirja tulnud. Samas aga mingi nädal tagasi sain jälle kanda. Nüüd jälle ei saa, et millest jama :/?

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #574
          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

          Oleneb summast. Kui aadress pole verified, siis vist alates 1000-st hakkavad nu**ima. Saada neile kiri ja ütle, et saadad mingi arve kus su nimi ja aadress peal. Kui sulle arved ei käi ja ise photoshopiga väga spets pole, siis võta ühendust.

          Edit: kui 24/07 alates, siis oota veel. Postituvi lendab neil tavaliselt aeglaselt.

          Comment

          • kondveik
            Julm Donk
            • Apr 2009
            • 35

            #575
            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

            1 kord lasevad kanda minig 8 000 välja ning teinekord hakkavad higistama. hmm pmst ma mingi kirja neile saatsin lehelt aga ma veel nii tumba, et sain sealt mingi id ja ei oska seda kuhugi toppida, et vaadata kas on vastus või mitte. Ehk oskad ka sellekohta öelda.., ning kas tõesti see kirja saabumine võtab siis mitu kuud ntx aega ( ehk endal kogemusi, kaua sul ntx läks?).

            Comment

            • Murdock
              Grinder
              • Jun 2010
              • 690

              #576
              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

              tegin depo swedist mb-sse see insta makse.
              tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?

              Kõik on õieti tehtud,sest olen varemgi niimoodi sissemakset teinud.

              Comment

              • ristijeesus
                Klubi Liige
                • Oct 2009
                • 2533

                #577
                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                Kui id saadavad, siis selle pead lehel õigesse kohta toppima. Kui ise inglist nii palju ei jaga, siis pane see kiri mulle PM, proovime asjast jagu saada. Aga kiri tuli mulle, see oli küll nende mastercardi oma, aga vahet pole, mingi 2 nädalat. Naisele lubasid saata mingi kuu tagasi, pole siiani näinud. ta siis sõimas nendega natuke ja öeldi, et saada mingi arve kus aadress ja nimi peal. Kuna üürikas elame ja arveid ei tule oma nimele, siis tegime omaniku tallinna kütte arvega väikse jürgen veberi ja käras küll.

                Comment

                • ristijeesus
                  Klubi Liige
                  • Oct 2009
                  • 2533

                  #578
                  Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                  Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                  tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?
                  Ei jää see raha sul kuhugi. Ära ole nii kärsitu.

                  Comment

                  • raunsz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1492

                    #579
                    Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                    Suht lebo küsimus, aga praegu uurisin ja ei leidnud kuidagi.
                    Nimelt kuidas saab seda valuutat seal EEKst EURdeks vahetada?
                    Kammisin profiili läbi, aga ei leidnud. :S

                    TY

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #580
                      Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                      Ega vist ei leiagi kui veri importantne persoon pole. Aga ole mureta, kroonide kadumisest on nad teadlikud ja automaatselt käib uusaastaööl Koidula prügikasti viskamine. Kurb iseenesest.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #581
                        Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                        Algselt postitas Murdock Vaata postitust
                        tegin depo swedist mb-sse see insta makse.
                        tund juba möödas ja raha pole ikka.On kellegil samamoodi ollnud?

                        Kõik on õieti tehtud,sest olen varemgi niimoodi sissemakset teinud.
                        See küll insta makse ei tohiks olla, seal ju lausa kirjas 2-5 days kui ma ei eksi.

                        Comment

                        • Murdock
                          Grinder
                          • Jun 2010
                          • 690

                          #582
                          Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                          Eksid.
                          No olen varem teinud täpselt nii ja raha on 5-10minutiga kohal.

                          Seal on selline valik
                          Pangaülekanne internetis free Instant [?]

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #583
                            Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                            Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                            See küll insta makse ei tohiks olla, seal ju lausa kirjas 2-5 days kui ma ei eksi.
                            uurisin ka t2na MBd .. swedist kanne peaks insta nyyd olema .. ~10min umbes
                            nii nad v2hemalt kirjutavad

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #584
                              Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                              Algselt postitas leits Vaata postitust
                              nii nad v2hemalt kirjutavad
                              Oh sind lihtsameelset küll

                              Comment

                              • kondveik
                                Julm Donk
                                • Apr 2009
                                • 35

                                #585
                                Re: *** Ametlik Moneybookersi Teema - probleemid, küsimused jne ***

                                Ehk oskad mulle selle õige koha öelda, kuhu ma selle id toppima pean, sest ma ise paras tolgus ja ei leia seda õiget kohta lehelt.:)

                                Comment

                                Working...