*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • daljoh
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1032

    #31
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    80, 70 ,60

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #32
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Algselt postitas kollane
      palju teil % flop, turn, river pandud on?
      67%

      Comment

      • RistoR
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 117

        #33
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Esimest korda vastust ei saanud.
        Kui ma tableninja ostan kas seda koodi saab kasutada ainult ühes arvutis või mitmes arvutis? Näiteks läppar ja lauaarvuti nagu HEMil

        Comment

        • Kloonike
          Grinder
          • Nov 2008
          • 898

          #34
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Peaks saama kahes kasutada, just ise ostsin.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?

            Comment

            • RistoR
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 117

              #36
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Algselt postitas ranka
              Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?

              Kas beetal on mingid piirangud võrreldes täisversiooniga? Ei ole nagu loogiline et ma saan seda kasutada päris tasuta ja piiranguid pole.

              EDIT: hakkan googeldama ja uurima :)

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Algselt postitas RistoR

                Kas beetal on mingid piirangud võrreldes täisversiooniga? Ei ole nagu loogiline et ma saan seda kasutada päris tasuta ja piiranguid pole.

                EDIT: hakkan googeldama ja uurima :)
                Beta versioonid ei ole ametlikud stabiilsed versioonid. Seega võib olla neil palju buge ning crashamta jms. Põhimõtteliselt avalik test versioon.

                Comment

                • kilu6
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1305

                  #38
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Algselt postitas ranka
                  Kas mitte beeta versioon ei ole tasuta?
                  Mismõttes beeta?


                  PokerStarsi TableNinja ei ole beta (praegune TableNinja Version 1.1.56.0) , maksab
                  TableNinja with lifetime free updates $60
                  TableNinja with six months of free updates $35
                  Seal on free trial, vanasti oli 30 päeva

                  FullTilti jaoks mõeldud TableNinjaFT on beta ja tasuta, väga lihtne ver võrreldes Starsi omaga
                  Puudus on see, et XP all ei toimi multitabledes timebank jne, ainult Vista või Windows 7-ga.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #39
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Suve alguses oli kindlalt beeta versioon ja seda sai tasuta kasutada. Aga tol hetkel oli too tableninja veel alles arengujärgus. Ehk nüüd täiesti valmis ja ei ole vaja enam beeta teste.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #40
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Algselt postitas ranka
                      Suve alguses oli kindlalt beeta versioon ja seda sai tasuta kasutada. Aga tol hetkel oli too tableninja veel alles arengujärgus. Ehk nüüd täiesti valmis ja ei ole vaja enam beeta teste.
                      neil on mingi trial 7 või 14 päeva vms

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #41
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        Võiksid natuke FT oma parandada juba :/. See on hea ei aja bet poti %e segi teine selle laadne programm pani kuidas ise tahtis :D. Lisaks ei saa laua aktiveerimisel, kui kursor sinna peale lendab selle maandumis asukohta muuta väga ebamugav kui vahepeal mingi suur note näos kinni(100%klaviatuuriga mängin). Aga kokkuvõttes on kindlasti parem kui eelmine aind vähem valikuid on :) aga küll areneb i hope.

                        Comment

                        • kalkaan
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 187

                          #42
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas lenC
                          neil on mingi trial 7 või 14 päeva vms
                          Trial endiselt 30 päeva.
                          Tundub, et on suht ressursinõudlik, sest TableNinjaga tulevad vahest mingid lollid laggid sisse juba 8 lauaga mängides. Samas mul läppar juba paras juust.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #43
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Tund aega jamanud juba paypaliga - no ei lase krediitkaardiga siduda accounti. Nõme süsteem neil - otse maksta ei lase krediitkaardiga. Ega keegi ei soovi juhuslikult ninja litsentsi müüa?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #44
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Lahe support. Uurisin, kas kuidagi Starsi buddy transferit vms ei saa teha (PT3 saab näiteks nii osta), siis vastati, et kahjuks ei, aga seni, kuni saad endal asjad korda, et Moneybookersi või Paypaliga ära maksta, pikendame su trialit 22 päeva. Pähklid!

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #45
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                Algselt postitas pastilaa
                                Lahe support. Uurisin, kas kuidagi Starsi buddy transferit vms ei saa teha (PT3 saab näiteks nii osta), siis vastati, et kahjuks ei, aga seni, kuni saad endal asjad korda, et Moneybookersi või Paypaliga ära maksta, pikendame su trialit 22 päeva. Pähklid!
                                peab ka proovima, ma ei saa ka ei paypali tööle ega moneybookersist raha välja kanda

                                Comment

                                Working...