*** TableNinja - küsimused/probleemid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #16
    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

    Algselt postitas variatsioon
    mis windows/them/PS them/table layout?
    win xp - Modified theme, PS - Black Theme, Layout - Cascade

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #17
      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

      Tableninjale meeldib kõige rohkem hyper simple, proovi sellega.
      Mul endal windowsis classix theme xp'l.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #18
        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

        Algselt postitas -andres-
        Tableninjale meeldib kõige rohkem hyper simple, proovi sellega.
        Mul endal windowsis classix theme xp'l.
        Huvitav juhtum. Panin täpselt samad themeid mõlemal. Tulemuseks see, et ilma HUDita nüüd saab pot bettida, hudis vea aknaid kuidas tahad - ka kõik laualt täiesti eemal proovitud, ikka sama error. KUSJUURES - ühe korra miskipärast tegi ära 70% beti flopis!

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #19
          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

          Tableninja2win

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #20
            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

            Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #21
              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

              Algselt postitas pastilaa
              Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...
              sama siin....

              Comment

              • amagan
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 135

                #22
                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                Algselt postitas pastilaa
                Mis valemi järgi on TN default 3bet? Ei taba, mille järgi see summa sliderile genereeritakse...
                Pot betting -> default pre-flop -> %Pot
                Minu teada peaks seda kasutama, timmige seda
                Ja linnuke peaks jääma #BBX plus Y per limper ette

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #23
                  Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                  Küsimus postflopis tegelikult.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                    Uus TN verisoon:
                    Refresh resized windows with F5: If this check-box is checked the Set Table Aside Hotkeys will refresh the tables by hitting F5 rather than by using the normal technique. For this option to work you must first complete the following steps:
                    From the main PokerStars® lobby click Help -> Open My Settings Folder
                    Right Click on your User.ini file and click edit
                    Below the word "[Options]" add the following exact text (without the quotes) "f5redrawtable=1"
                    mida krdit? refresh tables? mis tähendab? ja mis see normal technique oleks siis?

                    Comment

                    • tolmuahv
                      Klubi Liige
                      • Feb 2009
                      • 2502

                      #25
                      Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                      Kaks küsimust:
                      1) Kas saab TableNinjale seletada, et pane laud kinni, kui hero SNG-st välja kukkus?
                      2) Mitu korda juhtunud, et hakkan käsitsi laudu kinni klikkama ja vahepeal viskas TN uue laua ette, mille kinni panin. Kas on mingi lihtne variant see uuesti lahti saada? Ise kasutan PS --> Search player ja siis klikin ükshaaval kõik läbi. Võtab väga palju aega ja on väga kuradi tülikas. Any ideas?

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #26
                        Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                        korra v2lja logida?
                        peaks k6ik lauad uuesti lahti peksma!

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #27
                          Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                          Algselt postitas K2snakas
                          korra v2lja logida?
                          peaks k6ik lauad uuesti lahti peksma!
                          Hea mõte, tänud. Igatahes on ilgelt gay otsida end ise mööda laudu taga. Esimene kord pidin isegi seda seadma, et ise seachist välja paistaksin.

                          Comment

                          • RistoR
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 117

                            #28
                            Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                            Kui ma tableninja ostan kas seda koodi saab kasutada ainult ühes arvutis või mitmes arvutis? Näiteks läppar ja lauaarvuti nagu HEMil

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                              Algselt postitas variatsioon
                              Uus TN verisoon:mida krdit? refresh tables? mis tähendab? ja mis see normal technique oleks siis?
                              bumb.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #30
                                Re: *** TableNinja - küsimused/probleemid ***

                                palju teil % flop, turn, river pandud on?

                                Comment

                                Working...