*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • brunn
    Jube Noob
    • May 2013
    • 105

    #1441
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Ma ei saa aru, kust sa View Stats leidsid. Võta vasakult Player > Choose New Player > Search Player. Kas sealt ka ei leia ?
    sain tööle.
    ei oska enam kirjeldada kuidas...
    Last edited by brunn; 27.06.13, 14:22.

    Comment

    • Krassy
      Räme Fish
      • Jun 2013
      • 7

      #1442
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
      03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
      03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
      03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
      03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
      03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
      03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
      Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.

      Comment

      • brunn
        Jube Noob
        • May 2013
        • 105

        #1443
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Algselt postitas Krassy Vaata postitust
        Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
        03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
        03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
        03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
        03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
        03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
        03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
        Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas
        siin peakski näitama seda.
        kontrolli kas pokerstarsis on see linnuke ,et salvesta käsi, ja inglis keeles peab ka olema vist...

        Comment

        • Krassy
          Räme Fish
          • Jun 2013
          • 7

          #1444
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Käsi salvestab ja on inglise keeles. Kui vastavasse kausta lähen siis on ilusti failid õige kuupäeva ja kellaajaga olemas.
          C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\HandHistory\
          C:\Users\------\AppData\Local\PokerStars.EE\TournSummary\
          Sellised kaustad siis.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1445
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Algselt postitas Krassy Vaata postitust
            Sai ka trial versioon paar päeva tagasi tööle pandud. Töötas ilusti, salvestas käsi, näitas HUDi. Täna panen tööle ja enam käsi ei salvesta. PT 4 ikoon on ilusti keset lauda (ainult pokerstarsis) ja näitab osadel inimestel statse vanade salvestuste arvelt. Enne töötas nii triobetis kui ka pokerstarsis. Iga kord kui tahan panna Stop Getting Hands siis sinna programm ka kinni kiilub, enam uuesti käsi võtma panna ei saa. Olen teinud uusi andmebaase, teinud reinstalle, pannud kõik linnukesed uuesti, resettinud statse. Tegemist võib olla ka väga lihtsa veaga, kuna ei tunne seda programmi, aga ise ei suuda lahendust leida. Äkki on kellelgi mingeid ideid pakkuda. Ja samuti probleem kasutajatega. Näitab ainult microgamingu logoga kasutajat. Pokerstarsi logoga ei leia (nimed samad mõlemas). Alguses arvasin ise, et paneb andmed kokku lihtsalt.
            03:31:22 pm: Microgaming: Starting auto-import.
            03:31:22 pm: OnGame: Starting auto-import.
            03:31:22 pm: OnGame: Monitoring tables for Strobe Poker.
            03:31:22 pm: PokerStars: Starting auto-import.
            03:31:22 pm: PokerStars: Monitoring tables for Zoom Poker.
            03:31:23 pm: Microgaming: Loading hand history file: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
            Ja panin tähele, et siin ei loadi PokerStarsi kausta, kuigi on käsitsi lisatud uued kaustad. Samas ma ei tea kas siin peakski näitama seda.
            Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

            Proovi nii:
            1. Sulge PT4
            2. Sulge Triobet
            3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
            4. Ava PT4
            5. Get Hands While Playing

            ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1446
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Siis selline asi. Kui kellegil on soovi mõne stati jaoks, mida ei ole PT4 defaultis - andku siin teada. Ma olen ise nokitsenud PT4-ega viimasel ajal palju ning saan aidata statte teha. Ükskõik mida vaja.

              Ise olen teinud näiteks HUSNG-de jaoks statte: Attack to Steal with Minraise, Fold to Non AI 3bet, Fold BB to Minraise jne. Need statid on HUSNG-des IMO tähtsad, kuna all-in move muudab päris palju ning annab parema ülevaate.

              Need on siis näited, et mida võiks tahta. Näiteks Full Ringis oleks hea statt: Check-Fold OOP when Not Making Cbet. Ma ei tea, kas see on defaultis olemas, aga stati mõte on, kui vastane on OOP ja ei tee cbeti ning kui tihti siis foldib. Või siis HUD-i lisada statid popupina:

              CBETTING BOARDS:
              • rainbow: X% of the time
              • monotone: X% of the time
              • paired: X% of the time
              • AXX: X% of the time
              • KXX: X% of the time
              • lower than 8: X% of the time


              CBETTING TURNS:
              • A: X% of the time
              • K: X% of the time
              • 4-flush: X% of the time
              • 4-straight: X% of the time
              • turn pairs: X% of the time


              Või siis: fold to bet, if checked back 3 flush board, and 4 flush came: X% of the time

              Samuti võin aidata koostada «My Reports» tabidel erinevaid võimalusi jooksutada.

              Näide: HUSNG-s tegin tüüpilise fishi statid (donkab, cbetib vähe, stealib vähe, 3betib vähe) ning saad siis kogu ROI%. Mul näites see -9.2% ehk fishid kaotavad mulle 9.2% ROI-d millest tuleb siis 4% raket maha lahutada ehk ca. 5% eelis on üle fishi. Samasuguse raporti saab jooksutada regularide vastu.

              Ühesõnaga PT4-as saab kõike teha ning ma võin aidata, aga seda tingimusel, et ma annan ainult juhtnöörid ning kui ise tehakse mõni huvitav raport/stat, siis pakutakse ka seda vastu.

              EDIT:

              Ma olen aastatega avastanud, et HUD on vajalik abimees, kui seda õigesti kasutada ja kui hoida HUDis nii vähe infot kui võimalik ja niipalju, kui vajalik. Samas kuvada ainult hädavajalikku infot. Näiteks ma arvan, et 4-bet stat on suht ebaoluline statistika. Seda peaks mängija ise tunnetama. Kui sa oled tight 3bettor, siis naljalt keegi sind 4bettima ei tule ja 4bet on nii või naa tervitatav. Kui sa aga oled light 3bettor, siis 4bette saad ikka tihedamini, kui muidu. Seega seda ja tunnetad ise ära.

              HUD-is peaks alati kuvama ka rohkem just seda infot, kus olukordades sa oled teinekord "lost" ja on vaja infot. Näiteks: kas cbettida monotoon boardi või mitte? Selleks peaks jooksutama eelnevalt läbi My Reports üldpopulatsiooni statid, võrdlema seda erinevate boardidega ,et saada teada keskmine reageerimine antud boardil ning siis kuvama seda infot vajadusel ka HUD-is.

              See on minu arvamus ja seepärast ka mässan custom stattidega.

              Comment

              • VisaHing
                mees nagu orkester
                • Dec 2009
                • 6718

                #1447
                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Ranka sa oled tõesti ONE OF A KIND!! :* armsa ja õpetliku posti eest.

                in b4 keegi quoteb mu posti selle pildiga.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Last edited by VisaHing; 28.06.13, 19:27.

                Comment

                • Krassy
                  Räme Fish
                  • Jun 2013
                  • 7

                  #1448
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

                  Proovi nii:
                  1. Sulge PT4
                  2. Sulge Triobet
                  3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
                  4. Ava PT4
                  5. Get Hands While Playing

                  ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI

                  Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
                  Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/...-while-playing
                  siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

                  Tänud

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1449
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Algselt postitas Krassy Vaata postitust
                    Lahendas probleemi igatahes triobetis :)
                    Kõigepealt tuli selline error: https://www.pokertracker.com/guides/...-while-playing
                    siis tegin õpetuse järgi ja funkab...

                    Tänud
                    Väga hea. Viga seisnes siis vigases GameHistory.dat failis, mis ummistas trackeri.

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #1450
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Põhjuseks võib-olla vigane Triobeti GameHistory fail. Juhtunud endalgi.

                      Proovi nii:
                      1. Sulge PT4
                      2. Sulge Triobet
                      3. Kustuta fail: C:\Microgaming\Poker\triobetMPP\GameHistory.dat
                      4. Ava PT4
                      5. Get Hands While Playing

                      ANNA KINDLASTI TEADA TULEMUSTEST. ISEGI SIIS, KUI EELTOODUD PUNKTID EI LAHENDANUD PROBLEEMI
                      sama asi peaks olema doubleclick microgaming peal ja "clear database now"

                      Comment

                      • Gang Starr
                        FPP Pro
                        • Sep 2012
                        • 231

                        #1451
                        Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1452
                          Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas Gang Starr Vaata postitust
                          Kuidas pt4 saab deactivateda HUDi laudade kaupa, nagu HEMil oli see table manager vm?
                          Igas lauas on PT4 ikoon. Kliki sellel ja vali menüüst «Disable HUD»

                          Comment

                          • brunn
                            Jube Noob
                            • May 2013
                            • 105

                            #1453
                            Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            täna jälle ei tööta mul pt4
                            ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
                            hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
                            kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
                            mänin pokerstarsis

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #1454
                              Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Algselt postitas brunn Vaata postitust
                              täna jälle ei tööta mul pt4
                              ei loe käsi, esimese käe nagu loeb ära ja rohkem mitte.
                              hud on ka jumala sassis omadega näitab vanu statte ja ei asu omal kohal...
                              kustutasin kõik game historyd värgid ära aga ei midagi.
                              mänin pokerstarsis
                              väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
                              kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?

                              Comment

                              • brunn
                                Jube Noob
                                • May 2013
                                • 105

                                #1455
                                Re: *** Poker Tracker: Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas Char Vaata postitust
                                väga kahtlane, kas eile töötas ilusti? kõik on sama? sama arvuti, installinud pole midagi etc?
                                kui varem ka olnud, kas mingit patternit ei teki, et miks just nüüd ei tööta?
                                on jh kahtlane, pea läheb halliks juba vaikselt.
                                ainuke asi mida ma muutsin oli hudi profiil ( lisasin paar asja hudi ja sättisin värve ja kõik)
                                3 kätt loeb ära ja siis kõik.
                                ei tea kas reinstall võiks aidata :S

                                Comment

                                Working...