*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1351
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas 0ttt Vaata postitust
    PT3 ei suuda tuvastada Eneti käsi, kuigi erinevalt HEMist peaks ta seda suutma? Tuttav kala kellelegi?
    Hiline vastus aga Eneti jaoks on vaja konverterit: Pokerplaner, mis konverdib Eneti käed PartyPoker formaati ja siis juba PT3 tunneb käed ära.

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #1352
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Kas kellelgi veel PTR4 sellist jama ette loobib vahepeal ?

      PokerTracker has detected that you are attempting to import a large amount of hands while playing. Please check your hand history directory configuration and ensure you have the Move Processed Files option enabled.

      Comment

      • Gang Starr
        FPP Pro
        • Sep 2012
        • 231

        #1353
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        pt4 crushis ja arvuti takka. Tegin resa ja peale seda enam pt4 tle ei lähe. tegin uuesti resa ja panin run as admin ja viskab säänase asja ette


        Ja kui prooviks tahtsin teha uut databaasi siis ütles seda


        Mida tegema pean?

        Comment

        • Gang Starr
          FPP Pro
          • Sep 2012
          • 231

          #1354
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Saan aru et viga PostgreSQL-is sest hm1 sama databaasi peal ja ei saa tööle.
          Et kas on mingit quick fixi või peab post uninstallim aja uue installima?

          Databaasist väga ei hooli, on mingeid muid downereid kui reinstallin?

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #1355
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Mingi jama pt3-ga.

            The hud was unable to connect to configured databases. Please check settings.

            Ja siis see:




            Ise võhik, keegi oskab aidata?

            Comment

            • mislinn
              Pokkerihai
              • Apr 2009
              • 1734

              #1356
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Uuesti käima pannes on järgmine jama, ei näe graafikuid. Kraafikute lahtris on järgmine kiri:

              Invalid PostgreSQL connection object

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #1357
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Mul on selline küsimus, et kuidas ma saan SNG/MTT graafikule Ev joone, osadel kes siin postitavad on see olemas... kuskilt ei leia.. Ja kas BB won turnade puhul näitab reaalselt ka midagi? BB won jookseb ainult üless mäkke ja Prize won on sama nagu coca püramiid:)

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #1358
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Mul selline loll küsimus. Et kas PT4 teeb ise endale update või peab selle ise alla laadima ja installima? PT foorumis uurisin nats, ei leidnud miskit.

                  Comment

                  • Arcticman
                    FPP Pro
                    • Apr 2009
                    • 208

                    #1359
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    oskab keegi öelda, mis PT3 korralikult HU sng'sid lõpuni ära ei converdi ja graafikuga kui ka player summaryga mingi jama?

                    Comment

                    • vilistaja
                      Jube Noob
                      • Nov 2009
                      • 148

                      #1360
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Kellegil kogemust sellega, et PT4 ei näita mõnes lauas mängijatele lifetime statse? Endal labbrokersiga selline jama, et mõnes lauas millegi pärast ei kuva lifetime statse ja siis ei muutu ka midagi kui trackeri menüüst panen, et show lifetime stats for all ja resetin HUDi. Mingi anomaalia või oskab keegi midagi öelda selle kohta?

                      Comment

                      • vilistaja
                        Jube Noob
                        • Nov 2009
                        • 148

                        #1361
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Järgmine küsimus, kuidas üles ehitada pokertrackeris oma reporte ja kust selle kohta häid õpetusi saada? Katsun õppida praegu oma andmebaasi analüüsi tegema ja tunnen puudust mõnest repordist, mis HM-is on olemas, aga trackerist ei leia. Näiteks kuidas sorteerida flopi tekstuuri järgi, et näha kuidas erinevatel flopidel mängin ja kuidas see toimib. Filtritega saab seda teha, aga siis iga erineva flopi jaoks vaja muuta seda, tahaks et kõik oleks korraga silme ees. Samuti võiks olla report näiteks käte gruppide järgi a la väikesed paarid, keskmised paarid, suured paarid, connectorid jne, praegu leian ainult konkreetsete käte vaatamise võimaluse.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #1362
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          keegi teab kas hemi HUDi saab 1:1 ümber copyda ka PT4>?

                          Comment

                          • q_q
                            dibs esimesele naisele, kes siia satub
                            • Jan 2011
                            • 6303

                            #1363
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            This guide is going to review how to convert from Holdem Manager to PokerTracker 4. PT4 aimed to make this process simple to ensure a more seamless transition…

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1364
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Kas HUDs prefixi värvi eraldi saab ka muuta? Hetkel ntx kui valin 3bet stati prefleop ja prefixiks panen 3B ning värvust muutes muutub ka stati enda värvus samat v2rv. sooviks muuta ainult prefixi värvi.

                              e: ja kas PTs sellne asi ka võimalik on nagu HEMs, et näitaks ala kes viimased 3 poti on võitnud ning nime peale vms vajutades viskab antud käe lahti?
                              Last edited by leits; 26.11.12, 17:04.

                              Comment

                              • viki
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 893

                                #1365
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas leits Vaata postitust

                                e: ja kas PTs sellne asi ka võimalik on nagu HEMs, et näitaks ala kes viimased 3 poti on võitnud ning nime peale vms vajutades viskab antud käe lahti?
                                Kui hud lauas,siis pokertrackeri märgi kõrval on info märk.Klikid sinna ja näed viimaste käte võitjaid.Saad handhistori ka.

                                Comment

                                Working...