Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
imo ca 100kätt/h peaks importima ..ja no sa seda kausta lampi asendama küll ei oleks pidanud .. manual impordist oleks piisanud kuna enivei käed lähevad Postsql-i ja processed kausta tõstmisega sa ei saavuta midagi
Algselt postitas absoluutselt
Vaata postitust
Comment