*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1126
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Algselt postitas Fishito Vaata postitust
    Oskab keegi öelda parimat moodust kuidas ühest arvutist käed teise arvutisse saada, PostgresSQL'ist äkki on võimalik kuidagi kätte saada. Pokertracker on mul maha lastud ja Holdem Manager trial läbi niiet ei saa exporti teha.
    Logid postgresql sisse läbi PGAdminni. Otsid üles oma andmebaasi (HEM või PT), sisesta andmebaasi parooli. Kui parool õige andmebaasil parem click ja teed backupi. Selle sama backupi viid teise arvutisse, kus käitud samamoodi: logid PGAdminni. Ei mäleta kas pidid uue andmebaasi tegema või mitte aga ühesõnaga seal kuskil "restore" valik olemas.

    Comment

    • Fishito
      Räme Fish
      • Mar 2011
      • 17

      #1127
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      PT3 database ei backupi ära ütleb: pg_dump: too many command-line arguments (first is "DB"") Try "pg_dump --help" for more information.Process returned exit code 1.

      Teise ilmselt siis HEMI oma backupip ära aga see tuleb 13mb kas on reaalne?(käsi umbes 25 tuhat)

      Üks õpetab ka nii Select postgreSQL 8.3 (locahost :xxxx) or 8.4 (depends on version)
      to make it active then right click on the same line, right click Backup globals and select a file name. it will save a global .sql file

      Selle peale ütleb:C:/Program Files/PostgreSQL/9.0/bin\pg_dumpall.exe --host localhost --port 5432 --username "postgres" --file "C:\Users\Oliver\Desktop\hhdatabase.sql" --globals-only Process returned exit code 0.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1128
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Ma nii deepilt ei oska, google siin kohal aitab veateadetega. See 13MB oleneb kui palju sul käsi on. Taasta see andmebaas teises arvutis ära ja vaata, kas kõik on OK.

        Comment

        • Narrator
          Julm Donk
          • Apr 2011
          • 75

          #1129
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Kas keegi oskab öelda, kuidas saab muuta selle ära, et kõik need näitajad ei oleks mööda lauda laiali, vaid oleks ilusti nime all. Kasutan 888 pokkerituba. Vabandan, kui see on juba siit läbi käinud, aga ajaliselt hetkel ei suuda kõiki lehti läbi vaadata ja 1 lk. polnud samuti midagi kirjas selle kohta.

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #1130
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Lohistad käsitsi need kastid nimede juurde ja paned lauas poker trackeri märgi peal parem klõps ning save positsions
            Last edited by tonis; 05.05.11, 12:38.

            Comment

            • reket25
              Julm Donk
              • Sep 2010
              • 84

              #1131
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1132
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas reket25 Vaata postitust
                Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?
                Kas PokerStars salvestab sul käed ikka inglise keelsena?

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #1133
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas reket25 Vaata postitust
                  Selline probleem, et PT3 ei tracki mu Pokerstarsi käsi; Hand History directory peaks õige olema, sinna kausta käed ka tekivad, kuid PT3-e seadistades tuleb error "Pokerstars does not appear to be installed". Manual importi tehes ütleb, et fail on unrecognizable vms. Kas keegi oskab aidata?
                  Mul on see "does not appear to be installed" kiri kogu aeg seadistustes, aga töötab ikka.
                  Trikk on see, et pokerstars.ee puhul peab käsitsi käte kausta ette näitama, mis minul Windows 7 puhul asub
                  C:\Users\"sinu kasutajanimi arvutis"\AppData\Local\Pokerstars.EE\HandHistory\" Starsi kasutajanimi"

                  ma ei mäleta täpselt, aga kui seda kausta esimese hooga ei leia, siis pidi vist selle kausta kuvamiseks "Folder Optionsist" sisse lülitama, et hidden files oleks näha, ei viitsi katsetada.

                  Comment

                  • reket25
                    Julm Donk
                    • Sep 2010
                    • 84

                    #1134
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Tänud abi eest!

                    Comment

                    • R1naldo
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 143

                      #1135
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      hey wtsup prod?
                      mina omab PT3 trialit ja iga jumala kord kui PT3 käivitan hakkab ta käsi importima. lol. kas ta peabki igakord käsi uuesti importima?
                      hud ei tule kohe ette ja shit võtab aega.

                      Comment

                      • 5lehte
                        Jube Noob
                        • Apr 2009
                        • 126

                        #1136
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?
                        Last edited by 5lehte; 24.05.11, 12:23.

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1137
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                          Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?

                          ära calli oop 3bette, siis pole statsi ka vaja :D

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1138
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            ära calli oop 3bette, siis pole statsi ka vaja :D
                            Peab ikka aegajalt callima :P, aga see stat kõlab suht ebaoluline ( ei arvesta positsioone - sample vaga ehk 10k+ hnds).

                            Comment

                            • 5lehte
                              Jube Noob
                              • Apr 2009
                              • 126

                              #1139
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Enda kohta näen seda filtrist aga just teiste kohta tahaks HUD-i seda saada. Mõni ei calli kunagi ja siis pole mõttet kaardiga millel postflop valuet on 3bet-ida. Aga võimalik et see hakkab segadust tekitama sample pärast. Oleks tahtnud nats seda katsetada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1140
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas 5lehte Vaata postitust
                                Kas kellegil on sellist statsi nagu CALL 3bet OOP preflop ?
                                Kui sul on vaja mistahes statti siis vaata enne nende custom stati lehte: http://www.pokertracker.com/repository/statistics.php

                                Kui sealt ei leia vajalikku siis kirjuta nende foorumisse TÄPSELT see stat, mida tahad (tänav, olukord ja võiksid panna ka näite) ning sulle tehakse see stat paari tunniga ära. Muidugi juhul kui sa miskit imelikku statti ei küsi.

                                Comment

                                Working...