Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
Logid postgresql sisse läbi PGAdminni. Otsid üles oma andmebaasi (HEM või PT), sisesta andmebaasi parooli. Kui parool õige andmebaasil parem click ja teed backupi. Selle sama backupi viid teise arvutisse, kus käitud samamoodi: logid PGAdminni. Ei mäleta kas pidid uue andmebaasi tegema või mitte aga ühesõnaga seal kuskil "restore" valik olemas.
Algselt postitas Fishito
Vaata postitust
Comment