*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1171
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Kuidas saab PT-s vaadata kogu sessiooni tagantjärgi replayeriga? St kui eraldi ühte kätt vaatan, siis next handi ei lase panna, vaid ainult valitud kätt. Tytyty!

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #1172
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Kuidas saab PT-s vaadata kogu sessiooni tagantjärgi replayeriga? St kui eraldi ühte kätt vaatan, siis next handi ei lase panna, vaid ainult valitud kätt. Tytyty!
      teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.


      Kas trackeril on midagi sarnast nagu Hemil ,et hudi peale klikkides näitab ainult selle sessi statse ? Tean ,et viies hiire antud statsi peale näitab ta eraldi "this session" numbreid ka aga eraldi igat stati vaadata on jube tüütu .

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #1173
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Algselt postitas lennuk Vaata postitust
        teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.
        tytyty!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1174
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Algselt postitas lennuk Vaata postitust
          teed valitud sessiooni aktiivseks ,keskmine kast kuvab kõik selle sessi käed ja siis seal kõrval (kust saad lisada statse jne ,all paremal nurgas ) on üks väike nooleke PLAY HANDS.


          Kas trackeril on midagi sarnast nagu Hemil ,et hudi peale klikkides näitab ainult selle sessi statse ? Tean ,et viies hiire antud statsi peale näitab ta eraldi "this session" numbreid ka aga eraldi igat stati vaadata on jube tüütu .
          Nope, minu teada mitte. Ei tunne puudust ka

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #1175
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            Tõmbasin pokertrackeri importisin mõned käeda aga oma aliast ei leia ei saa üldse aliast otsida. Kui setingsite alt klikkida ütleb, et sa pead ennem käed importima, käed on imporditud.

            Need help_S

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #1176
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Kus oleks võimalik convertida microgamingu €laudade handhistorisid.
              Hetkel enamus kohti kus olen proovinud saan vastuseks "Can't determine input format" või sarnaseid tekste ,et history ei ole loetav.
              Või on probleem minu trackeris/toas kus mängin ?
              See 2+2 otselink töötab ,aga mujale foorumitesse ei saa midagi postitada.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1177
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Viimase beta vers. selline jama, et graphil info boxis näitab amount won igas valuutas (iga järel omakorda wr, muu inf). Kui ära muuta ja panna ainult võidud $-des, siis uuesti PT3 käima pannes ikka see defaultiga jura. Kellelgi on rohtu?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1178
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                  Viimase beta vers. selline jama, et graphil info boxis näitab amount won igas valuutas (iga järel omakorda wr, muu inf). Kui ära muuta ja panna ainult võidud $-des, siis uuesti PT3 käima pannes ikka see defaultiga jura. Kellelgi on rohtu?
                  Sama siin.

                  Comment

                  • q_q
                    dibs esimesele naisele, kes siia satub
                    • Jan 2011
                    • 6303

                    #1179
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    seda box saab üldse kuidagi saveda? nt configure panen et näitaks aint wr ja amount won aga iga kord on defaulti peal jälle

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1180
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Kunagi sai aga enam millegipärast ei saa.

                      Comment

                      • v@iko
                        Julm Donk
                        • Jan 2010
                        • 82

                        #1181
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1182
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Algselt postitas v@iko Vaata postitust
                          Mängin HUSNG ja kuskil peale 15-20 käe mängimist lähevad statid tagasi null ja kõik algab taas otsast peale....milles probleem?
                          PT3->Configure->Configure HUD. Avanevas aknas vajuta menüüle "Hud Options" ja kontrolli, et ei oleks linnukest valiku ees "Stats From Current Tournament Blind Level Only". Kui on siis eemalda see linnuke.

                          Kui ei ole siis anna rohkem informatsiooni. Su küsimus jäi natuke segaseks aga loodan, et sain aru, mida mõtlesid.
                          Last edited by ranka; 14.10.11, 02:38. Põhjus: Parandasin: profiili ei olegi vaja valida.

                          Comment

                          • v@iko
                            Julm Donk
                            • Jan 2010
                            • 82

                            #1183
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Tänud Ranka...toimib

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #1184
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Tahaks ühest ebameeldivast probleemist lahti saada.
                              Nimelt mängin 888's ja kasutan Hudi. Iga kord kui üle 3-4 laua lahti võtan hakkab 888 mulle koguaeg laudu ette viskama. Foldib kaardid, viskab laua ette....jagatakse uued kaardid..viskab ette jne...
                              HELP HELP

                              Comment

                              • reggie
                                Pokkerihai
                                • Jun 2009
                                • 1705

                                #1185
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Kui ma ostan selle micro versiooni litsentsi ja olen varem kasutanud täisversiooni trialit siis kuidas asjad edasi toimuvad, sisestan seriali ja kuvab kogu lubatud info (-nl25) ning midagi uut tõmbama ei pea?

                                Comment

                                Working...