*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaistoJ
    Grinder
    • Aug 2010
    • 787

    #991
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-



    Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

    e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
    Last edited by TaistoJ; 16.12.10, 19:59.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #992
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
      Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Vaatasin sul muret aga ega ma midagi väga konkreetset ei leidnud

      Esimene soovitus on muuta Postgre seadistusi nii, et käivituks koos windowsi käivitusega.


      Teine soovitus on Firewallist erindi tegemist PostgreSqlile.
      Kui sa ei oska seda teha siis lülita korraks firewall välja ja proovi siis.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #993
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
        Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-



        Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.

        e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
        Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #994
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          Nii olen nüüd tükk aega asja kallal nokitsenud ja seis selline, et esimeses avatud lauas lähevad kõik statsid õige koha peale ja teistes on ikka kõik viltu ja segi. Tilt on hetkel põhjas. Kas asi võib olla selles, et ma fullringi mängin seal, trackeri arust on fullringi lauad seal 10 kohalised. Ma ei tea kas see mõjutab midagi üldse, sest mul pole istekohta valitud trackerist.



          // Moaning gods helped me out..sain korda, milline rahulolu, nagu oleks 22 outer riverisse tulnud.
          Last edited by mislinn; 16.12.10, 22:34.

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #995
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            keegi teab kuidas juba Imporditud käsi maha võtta?
            Tahaks kõik imporditud ongame käed maha lasta, aga starsi omad võiks alles jääda

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #996
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Database managmendi alt on purge. Sealt ise valid, kust ja mida tahad - advance purge all on veel väga spetsiifilised valikud. Kuna ma ise enam full ringi ei mängi siis kavatasen lähitulevikus kõik käed ära kustutada, kus mina ei ole hero. Selline valik on ka seal olemas ja väga hea viis andmebaasi kiiremaks teha.

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #997
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Tänud! Aga imelikult kaua deletib neid...praeguse seisuga läheb mul siin ikka mitmeid tunde aega.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #998
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Deletebki kaua, olenevalt su andmebaasi suurusest. Peale kustutamist pead full housekeepingu ka tegema. Suure anmebaasi puhul varu hoolsasti aega.

                  Comment

                  • AtKehtna
                    Räme Fish
                    • Nov 2010
                    • 14

                    #999
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Ega sul ennem postgresql installitud ei ole? Näiteks oled kasutanud enne HEM'i või muud säärast.


                    Mul on enne installitud HM ja postgresql...Mis siis teha tuleb?
                    Last edited by AtKehtna; 18.12.10, 03:20.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1000
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      siis proovi paroolik "postgrespass"

                      EDIT: kui see ei tööta siis dbpass ja kui ei tööta siis googelda kuidas parooli sai muuta. seda sai teha conf failis.

                      Comment

                      • AtKehtna
                        Räme Fish
                        • Nov 2010
                        • 14

                        #1001
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Oh sain suured tänud.

                        Comment

                        • EestiAA
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1132

                          #1002
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          Mul selline teema ,et PT3 teeb nagu uusi foldereid hand history alla ja siis vahepeal kaob hud täitsa ära kui teen arvutile resa vms.

                          Keegi teab mis jama võib olla ?.

                          Comment

                          • kaval-ants
                            Klubi Liige
                            • Aug 2009
                            • 191

                            #1003
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?

                            Comment

                            • nomerlot
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 2233

                              #1004
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              Algselt postitas kaval-ants Vaata postitust
                              Kui ma kavatsen arvuti täiesti tühjaks teha, siis selleks et PT3 andmed alles jääks, pean PostgreSQL faili näiteks välisele kõvakettale kopeerima ja peaks piisama?
                              PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.

                              Comment

                              • kaval-ants
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 191

                                #1005
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                PT3 file menüü kaudu tee backup fail, sellest peaks piisama.
                                Kas selle backup failiga ei pea hiljem PT3 üldse uuesti alla laadima?

                                Comment

                                Working...