Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***
Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-

Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.
e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
Selline värk, et mingi jama PostgreSQL'iga... ma ei saa kuidagi database'i tehtud. Varem on mul paar korda sellist jama olnud, aga olen saanud kuidagi ära fixitud, aga no ei saa seekord -.-

Sellist jama viskab...pane ükskõik mida sinna kuradi kastidesse, ikka leiab ta mingi errori. Vahel harva laseb pokertrackerisse sisse ka, aga siis see database ei tööta korralikult- hud jupsib ja igalpool database errorid.
e: Siin on aken, mida ta pillub mulle ptr avamisel ette, create vajutades tuleb selline error siis
Comment