*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WowAwiAA
    Pokkerihai
    • Sep 2010
    • 2715

    #976
    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

    Tirisin siis jah viimase PT3 versiooni offical saidilt, uninstallisin kõik nende tracking programmide ja postgreSql-ga seonduva ja installisin käisitsi postgreSQL. Sain asja tööle niiet istun need 60 päevakest ära ja eks soetan siis õige full versiooni.

    Vabandan oma üleliigse lärtsumise pärast siin, lihtsalt endast väljas praeguseks kogu sellest jamast ja sellest piisas.

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #977
      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
      ei ole kindel, kas sesside taha saab, aga proovi nii -> sessions -> by time -> doubleklick soovitud sessi peal -> general
      Saab kyll jah, pole küll nii mugav nagu hemis aga abiks siiski :D

      Comment

      • k2snakalle
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2545

        #978
        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

        niih väike probla on..
        Nimelt europokkeris mängides on nagu statsid On the top. Kui ma panen lauad overlapped, siis hakkavad statsid omvahel "segunema" ja kui ma tõstan ntx firefoxi laudade peale, siis statsid kuvab omakorda veel firefoxi veebiakna peale. (nagu firefox läheks statside taha) Et overlapi, stack modes ei saa nagu üldse mängida kui tahan statse ka kasutada. Oskab keegi aidata?
        Starsis sellist probleemi ei olnud.

        edit: vist leidsin...PT3-s Ongame Confi all oli HUD always on top ees linnuke.. võtsin sealt ära ja ütles, et võib hakata freezima, crashima ja suurelt lõi kirja , et disabling HUD always on Top is not recommended..
        oskab keegi selle kohta midagi öelda?

        edit2: peale natukene aega mängimist crashis totaalselt :D seega vist overlappida ei saagi seal
        Last edited by k2snakalle; 14.12.10, 21:35.

        Comment

        • k2snakalle
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2545

          #979
          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

          1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #980
            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

            põmst jah, pärast üht ongame softi uuendust töötab PT3 seal mööndustega. Mis tähendab, et HUD on kõige peal ja mängimiseks on tile.

            Comment

            • nomerlot
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 2233

              #981
              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne
              see huvitaks ennastki

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #982
                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                põmst jah, pärast üht ongame softi uuendust töötab PT3 seal mööndustega. Mis tähendab, et HUD on kõige peal ja mängimiseks on tile.
                HEM töötab normaalselt seal?



                Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                1küsimus veel: kuidas saada, et HUD-is näitaks käte arve 192k, 10k jne. Mitte 192 124, 10328 jne
                Ise küsin, ise vastan

                ja otsida Cash hands in k notation

                Loomulikult pidin ennem ikka terve google läbi tuhnima kui mõistsin PT3 enda kodukalt otsida
                Last edited by k2snakalle; 15.12.10, 01:47.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #983
                  Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                  Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #984
                    Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                    Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                    Nii, pole ammu korralikult pokkerit mänginud, oleks aeg uuesti alustada. Selleks tuleks aga HUD 888s korda saada, nimelt viskab mul statsid jumala suvaliselt mööda lauda laiali ja paika loksuvad nad heal juhul ühel laual neljast. Lauas soovitud istekohta pole valinud. Keegi oskab aidata?
                    Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #985
                      Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                      Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                      Kas see ei aita, kui oled HUD-is statsid manuaalselt paika lohistanud ja siis hudinupust "save layout" valinud?
                      Kahjuks mitte, abi ainult kuni laua sulgemiseni...

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #986
                        Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                        Kui PT3 versioon on ka kõige uuem, siis kahtlustan mingit 888 omapära. Pole seal mänginud, ei oska kommenteerida, küll olen üsna mitmes toas PT3 kasutanud ja sellist probleemi pole olnud, et paika ei saakski.

                        Comment

                        • k2snakalle
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2545

                          #987
                          Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                          valus jama on koguaeg selle ongame+pt3-ga. Nüüd sain selle korda, et statsid lähevad õige inimese juurde, aga täna sessi tehes ilmnes järgmine probla. Kui ma tegin mingi 1-2lauda, siis oli kõik POPup-ga korras. Nüüd võtsin kohe rohkem laudu (6lauda) aga ei ilmunud tihti vendade statse lauda + kui ilmusid, siis popup nägi välja niimoodi (tean, et tavaliselt tuleb siis tsipa oodata ja tulevad ka need statsid, aga no ma ootsin mingi 30mintsa ja ei midagi :S )

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Ja kui ma lähen lihtsalt HUD-is hiirega selle venna statside peale, siis jällegi näitab kenasti mitu korda mitmest on ta ntx foldinud

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kõvaketas ka ragiseb suht vahet pidamata....kuigi soft ise töötab kiirelt ja mingeid hakkumis/katkemis probleeme ei ole softil.

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #988
                            Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                            oled housekeepingus korralikult kõik asjad ära teinud?

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #989
                              Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                              no mai tea...mis seal siis veel tegema peab?
                              Igastahes kui käsi importisin, siis tegi peale seda ka housekeepingut.
                              import optionites on kõigi ees linnuke pandud - vacuum/analyze/update cache on completion

                              Comment

                              • bJako
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 114

                                #990
                                Re: *** Poker Tracker 3 - Probleemid, Küsimused (Palun lugeda esimest posti!) ***

                                Peale FullTiltis ajavööndi muutmist PT ei impordi käsi (vähemalt SNG omi) - tundmatu formaat. Seega ei tasu muuta veel.

                                Comment

                                Working...