*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #916
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    hm. vaatasin üle ja minul küll nii ei ole. graphil on võidetud summa sama, mis seal infokastis.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #917
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      kuidas saab eraldada non-sd mängu üleüldisest. st tahaksin uurida oma sessiooni non-sd mängu.

      filrites miskit silma ei hakanud.


      /edit

      sessions'i all käed kui sessioni highlightid, sinna lisades juurde sellise asja nagu "player saw showdown" saab ka asja aetud.
      Last edited by con; 27.10.10, 18:50.

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #918
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!

        Comment

        • bJako
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 114

          #919
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Kas saan õigesti aru, et Rake veerus kuvatakse potist võetud rake, aga MGR veerus, palju minu osa on, st see, millest ma rakeback'i saan?

          Aga miks seda siis õigete reeglite kohaselt ei võiks arvutada, Cereuses jaguneb rake mite kõigi lauas olnute vahel võrdselt vaid võrdselt kõigi vahel, kes raha potti on pannud.

          Ja kas FTP-s on nüüd nii, et jaguneb võrdelisel sissepandud rahaga?

          Aga Poker Tracker'il on suva ja jagab mõlemal võrdselt kõigi kuue mängija vahel?

          Comment

          • TaistoJ
            Grinder
            • Aug 2010
            • 787

            #920
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Mul selline probleem, et kui ma nüüd käsi convertima panen, teeb ta neid kuradi duplicate tegema ja ennem uusi käsi ei impordi, ega hudi lauda ei kuva, kui mingi 8000 duplicate tehtud. -.- PROBLEEM?

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #921
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              kas keegi sheeriks oma hudi palun. mingit normaalset lihtsat.

              ette tänades soouni.

              pm mulle kui kellegil on annan msni.

              Comment

              • ristimees
                Julm Donk
                • Jun 2010
                • 49

                #922
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).

                Comment

                • Ahangama
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 615

                  #923
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas ristimees Vaata postitust
                  terv...sain endale poketrackeri triali tööle ..hudid värgid olemas ...aga ei jaga kõigist suht midagi nendest ehk keegi teab lehte kus hud-ide tõlge vms olemas ?=).
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=320

                  Comment

                  • ristimees
                    Julm Donk
                    • Jun 2010
                    • 49

                    #924
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***


                    Tänud.

                    Comment

                    • eluvaatleja
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 135

                      #925
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas talendijaht Vaata postitust
                      kuidas ma pt3 triali pokerstars.ee-ga tööle saan? starsis on pandud et salvestaks HH aga ei tundu nagu salvestavat sinna kausta kuhu ma panin salvestama, ning pt3 ütleb et pokerstars does not appear to be installed. kui vana stars veel oli, oli kõik samamoodi ja töötas korralikult. tänud kui keegi jutust aru saab ja aidata oskab!
                      mul oli sama probleem alguses (teisel korral peale mõlema softi sulgemist\avamist jättis HH asukoha meelde).

                      peale ps installi hakkas käsi panema:
                      C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\HandHistory kausta, aga suunasin selle ise ümber:
                      C:\Users\kasutajanimi\AppData\Local\PokerStars.EE\ HandHistory

                      lisaks pead peale seda pt3 häälestama, et võtaks käed uuest asukohast.

                      kui sul win xp siis võib sul olla c:\documents and settings\kasutajanimi\......

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #926
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Mõned küssad.

                        Mul on PT3 ostetud (microstakes).
                        Tahan fulliks osta nüüd. https://www.pokertracker.com/products/PT3/purchase.php siit valin Holdem: Upgrade to Full Version $44.99 - 49.99 USD jah? :D Krt suht ammu sai ostetud, ma ei mäleta kuidas enam SEB-i kaudu sai maksta. :S

                        edit: kuradi taun olen. Kannan MB-sse raha, sealt suht lebo maksta. :) ty
                        Last edited by raunsz; 09.11.10, 12:42.

                        Comment

                        • ristimees
                          Julm Donk
                          • Jun 2010
                          • 49

                          #927
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Mida see EV joon endast kujutab pokertrackeri graafiku peal ?.

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #928
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Selline probleem, et PT3 ei kuva mu nime lauda. Sellest tingituna ei saa ma settingutest enda nime kasutada ja graafikut vaadata. Oskab keegi aidata?

                            Sain korda, loomulikult ei olnud ma Starsis hand history kasikest "tickinud"
                            Last edited by $Lauri$; 13.11.10, 14:03.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #929
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #930
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                millegipärast ei näita mul "tournaments" all võite. graph läheb 45 kraadi lihtsalt alla (ehk siis buy in on arvestatud, aga võite mitte). mängin Starsis.
                                see on väga levinud bug, kindlasti leiad midagi veebist, iseasi kas abi saad.

                                kuidas updateda saab seda, oleks vaja, pole vele piisavalt süvenenud, kas kodukalt tuleb ise midagi tõmmata ja installida?

                                Comment

                                Working...