*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sonsu
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 83

    #331
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?



    Tänud.

    Sonsu


    Comment

    • kollane
      Pokkerihai
      • Nov 2008
      • 2031

      #332
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

      tõmba uuem versioon. :)

      Comment

      • Sonsu
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 83

        #333
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

        Algselt postitas kollane
        tõmba uuem versioon. :)
        Muid lahendusi ei ole ?

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #334
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

          Algselt postitas Sonsu
          Muid lahendusi ei ole ?
          Osta originaal.

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #335
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

            Algselt postitas Sonsu
            Muid lahendusi ei ole ?

            minuteada mitte.

            Comment

            • Sonsu
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 83

              #336
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #337
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                palju originaal plekib
                kuulsin sellist asja veel,et starsis saab transferiga maksta vms.
                vastab tõele?

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #338
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                  Algselt postitas Sonsu
                  siis on küll jamasti, kuna ma ei saa seda veel teha. Teadagi küll miks.
                  Ma ei tea...räägi lähemalt ???

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #339
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas Sonsu
                    Ei oska sõnadesse panna, seda mida ma tahan, seega tegin pildi :). kuid küsimus jääb samaks. Kuidas ma saan sinna lahtrisse trio võrgu tekitada?



                    Tänud.

                    Sonsu


                    Linnuke ette Show hidden sites

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #340
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #341
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                        Algselt postitas pastilaa
                        Kas kuidagi saaks PT3 kuvada ka VPP per hand stati ja näiteks set flop% analoogselt HEMile?

                        tõmba flopped set.

                        VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
                        ei oska seltada hetkel.

                        Comment

                        • Ahangama
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 615

                          #342
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                          Algselt postitas variatsioon

                          tõmba flopped set.

                          VPP/hand stati saad ise suht kergelt teha..
                          ei oska seltada hetkel.
                          Kas mingi nipiga saaks selle sessionsi alla ka?

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #343
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                            See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #344
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                              Algselt postitas daljoh
                              See statistics värk vist trial versiooniga ei tööta eks?
                              ?

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #345
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                                Minu meelest oli nii et kui hakata looma mingit oma statistics settingut siis trial versiooniga ütleb et ei ole lubatud....

                                Ma selle pärast küsin et kui PT kodukalt tõmmata endale mingi statistics fail siis kas see trialiga läheb käima või ei?

                                Või ma panen praegu mingit kämmalt siin ja ajan midagi segi totaalselt.....

                                Pln ärge olge kurjad :D

                                Comment

                                Working...