*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #286
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

    Algselt postitas $Lauri$
    Keegi teab siis?
    expordid PT3-st käed

    võtad database managment, sealt export ning valid kausta kuhu ja mida. midagi sellist oli ei viitsi pt3 lahti võtta

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #287
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

      Algselt postitas $Lauri$
      Keegi teab siis?
      Soovitava oleks käed eksportida. Kui alla 500,000 käe, siis ekspordi kindlasti, sest tagasi importimine võtab kõigest tund/kaks + andmebaasi korrastamiseks ka tund/kaks (öösel magamise aeg hea importima panna). Kui on rohkem käsi, siis ma kasutaks ka käte eksportimise meetodit aga import läheb väga pikaks - mul kulub 5-6 tundi impordiks ja 15-16 tundi andmebaasi korrastamiseks või siis tee postgresqlist backup. Kuidas teha, selleks googelda aga seda ma eriti ei soovita, kuna endal läks korra nii andmebaas vastu taevast, sest backup oli vigane - õnneks eksportisin ennem ka käed :)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #288
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas Kris
        PT3 ei impordi omaha käsi, kas ei peagi?
        Ei peagi.

        EDIT: selle jaoks on Poker Tracker Omaha (soovitan) või HEM.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #289
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #290
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas taipupole
            Ohjah. No olen nüüd PT3e trialit kasutanud paar päeva, sest liigun läpakaga ja HEM seal streigib. Ei taha raha kulutada ja ei taha HEMi nii alatult reeta, kuid meeldib, sigudik. Meeldib isegi väga. Eriti stattide esitamine. Tra. küll.
            Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #291
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              Algselt postitas ranka
              Sinuga nõustun, kuigi nüüd kasutan PT2-te.
              Järjest paremaks läheb :o

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #292
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                Algselt postitas TIGRANO
                Järjest vanemaks läheb :o
                FYP, old school

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #293
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  Algselt postitas ranka
                  FYP, old school
                  Mingi mõjuv põhjus/argument ka? Või lihtsuses peitub lihtsalt võlu?

                  Comment

                  • Amphor
                    Julm Donk
                    • Aug 2009
                    • 27

                    #294
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    pagan, käivitades näitab pokertracker oma ovaalset logo ja sinna ta seisma jääbki. Keegi teab aidata?

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #295
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Algselt postitas ranka
                      Loodan, et mäletan õigesti:
                      PT3->Configure->Configure HUD

                      Siis on seal uus aken, kus vajuta nuppu "New", Grupi nimeks pane näiteks: "Laua Statid" ja "Show" lahtrist vali: "Table Averages: Show on Table". Kui see tehtud vajuta "Stats" lahtrile ja lisa seal statid, mida tahad lauda kuvada - kui VPIP ja PFR siis lisadki VPIP ja PFR.
                      Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #296
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Algselt postitas timz0333
                        Tegin kõik nagu öeldud, aga ei kuva seda uut gruppi lauda. Mida teha?
                        Panen oma screenshotid:
                        PT3->Options->Configure HUD. Table averages on siis uus grupp


                        Ja eelmise akna Stats lahte:

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #297
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Kõik on nii nagu pildil, trialiga ei saa siis või milles asi huvitav?

                          edit: seal kus sull on kirjas statistics, on mul text.

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #298
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                            HUDga mingi jama.
                            Nimelt asi järgmine - PT3 impordib kõik SNG käed ilusti. Aga HUD lauda ei tule. Restarti olen teinud.

                            Cashis sellist probleemi ei ole - peale 1 käe mängimist on HUD ja statid ilusti olemas.

                            Äkki oskab keegi aidata!

                            Comment

                            • MM
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 129

                              #299
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                              sama probleem tõenäoliselt
                              PT3 screwed up after vista update.:

                              Comment

                              • daljoh
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1032

                                #300
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne)

                                Kas see on mulle mõeldud?
                                Kui jah siis ilmselt ei ole asi selles.

                                1) Mul pole Vistat vaid XP
                                2) Käed tulevad PT'sse sisse ja ma näen neid seal aga HUD'i ei kuvata laual.

                                Antud tekstis oli minu arusaamist mööda hoopis teine deela.

                                Comment

                                Working...