*** AMETLIK POKERTRACKERI TEEMA: Probleemid & Küsimused ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 2ssapaar
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 423

    #241
    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

    lisan veel, et parema hiirenupuga saab lohistada

    Comment

    • hillu
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 260

      #242
      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

      PT3 toetab ka nüüd microgamingu saite. Laeb kenasti vanad käed alla kõik, kuid uusi nagu ei taha võtta ning ka HUD sellest lähtuvalt ei ilmu. Uurisin ja puurisin, et äkki salvestab kuhugile mujale käed, aga ei leidnud miskit ning pole ka täenäoline. Ehk küsimus, on keegi PT katsetanud ka näiteks Trios?

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #243
        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

        Algselt postitas hillu
        PT3 toetab ka nüüd microgamingu saite. Laeb kenasti vanad käed alla kõik, kuid uusi nagu ei taha võtta ning ka HUD sellest lähtuvalt ei ilmu. Uurisin ja puurisin, et äkki salvestab kuhugile mujale käed, aga ei leidnud miskit ning pole ka täenäoline. Ehk küsimus, on keegi PT katsetanud ka näiteks Trios?
        Kas su PT3 versioon on: 3.00 build 5

        Tõmmata saab järgnevatelt linkidelt
        Täisversioon: http://www.pokertracker.com/products...00.5.pgsql.exe
        Uuendus: http://www.pokertracker.com/products...ll-v3.00.5.exe

        Comment

        • hillu
          FPP Pro
          • Oct 2008
          • 260

          #244
          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

          Uuendus tehtud jah. Lihtsalt probleem HUD kuvamine ning jooksvate käte allalaadimine. Eeldan, et kellegi sellist muret pole, järelikult asub see ikkagi vales salvestatavate käte kataloogis. Kas Trios on võimalik kuskilt määrata ka, kuhu käed salvestadakse?

          Tänud!

          Comment

          • Tõnn
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 4

            #245
            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

            Algselt postitas pohhui
            Sa saad neid kaste hiirega ise liigutada. Lohistad need kastid vastava mängija juurde ja siis selectid sellest PT3 junnist, mis ka laua peal on valiku "save layout", siis peaks kõik korras olema.
            suured tänud abi eest!

            Comment

            • hillu
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 260

              #246
              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

              UI plja ma olen hädas viimasel ajal selle pokertrackeriga. Nüüd siis selline asi, et Pokerstarsis lambist ei kuva statse enam lauda, käed võtab kõik ilusti sisse ja muu arvestus olemas, aga mida pole, on statsid lauas. Midagi olulist näppinud paigast omast arust pole, eile oli kõik veel korras, aga täna pelama hakates siis selline mure. Oskab keegi lahendust pakkuda?

              Tänud ette abi eest!

              Comment

              • paradigmlost
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 421

                #247
                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                vabandan, aga ma ei viitsi tervet teemat läbi lugeda. Aga ma just tõmbasin PT3 ja installisin selle postgre databaasi süsteemi aga seal on vaja mingit passwordi... et kust ma selle parooli saan? server : localhost, database user: postgres, port: 5432, password ??...
                tänud

                Comment

                • tdx
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 768

                  #248
                  Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                  proovi dbpass.

                  Comment

                  • katrinclub
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 146

                    #249
                    Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                    Algselt postitas hillu
                    UI plja ma olen hädas viimasel ajal selle pokertrackeriga. Nüüd siis selline asi, et Pokerstarsis lambist ei kuva statse enam lauda, käed võtab kõik ilusti sisse ja muu arvestus olemas, aga mida pole, on statsid lauas. Midagi olulist näppinud paigast omast arust pole, eile oli kõik veel korras, aga täna pelama hakates siis selline mure. Oskab keegi lahendust pakkuda?

                    Tänud ette abi eest!
                    Trioga sama keiss, mis puudutab state pokerstarsis juhtub kah, siis aitab PT sulgemine ja uuesti avamine.

                    Comment

                    • arvamusliider
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 183

                      #250
                      Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                      Kumb tänase seisuga jääb peale PT3 vs HEM?

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #251
                        Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                        Kumb neist reaalselt vähem ressurssi nõuab, kui suure hulga kätega analüüsi teen.
                        Endal PokerTrackeriga kogemus puudub.

                        Comment

                        • Booyaka
                          FPP Pro
                          • Dec 2008
                          • 249

                          #252
                          Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                          Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #253
                            Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                            Algselt postitas Booyaka
                            Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).
                            Ma arvan, et kiirus loeb ainult siis, kui on tegu väga vana arvutiga. Pole HEMi puhul küll ise aru saanud, et midagi uimaks. HUDiga mänginud kahes toas korraga 35 laual ja ei ole mingit probleemi. Samuti analüüsimisel toimib kõik väga laudusalt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #254
                              Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                              Algselt postitas Booyaka
                              Sõber kes kasutas pikka aega HEMi ja nüüd hakkas PT3e kasutama ütles, et PT3 on kiirem. Endale millegipärast tundub ka nii, niipalju kui HEMi uurinud olen, PT3e ainuke miinus on see, et HUDi ei saa filterdada kuupäevade järgi(või on nad selle ära parandanud?).

                              HUD'i ei saa ikka veel kuupäevade järgi filtreerida :'( aga mis kiirusi sa silmas pead? Minu arvates HEM'i statid tulevad kiiremini lauda, kui PT3 omad aga PT3 impordib väikestest failidest käsi tunduvalt kiiremini, kui HEM. Suurtest failides aga hoopis vastupidi, eriti valusalt annab tunda, kui oled teinud MicroGamingus pika sessiooni ja failis on miski 4000 kätt. Siis HEM toob statid lauda minutiga, PT3-el võib minna aega mitu minutit.

                              Aga eelistan ikka PT3 HEM'ile. Olen korduvalt vahetanud neid ja PT3 on parem, mugavam ja ilusam! Aga ma nõuan jällegi progedelt vähem, kui keskmine kasutaja - mul ei ole vaja 65643445345 statistika lauda või kõik peab eri värvi olema jms. :)

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #255
                                Re: *** Poker Tracker 3 - kõik mis puudutab PT3-me (probleemid, uuendused, jne) ***

                                Algselt postitas ranka

                                mul ei ole vaja 65643445345 statistika lauda või kõik peab eri värvi olema jms. :)
                                kuidas üldse saab kasumit näidata, kui tuled ei vilgu ja viled ei kisa? ??? :o ???

                                Comment

                                Working...