poker botid?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #136
    Re: poker botid?

    lol

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #137
      Re: poker botid?

      Sick ja mõttetu teema imo.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #138
        Re: poker botid?

        küll on hea, et sa bumpisid seda siis

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #139
          Re: poker botid?

          Lololol, ei vaadanud viimase postituse kuupäeva, vabandused. Aga üleüldse võiks lukus olla sellised teemad, et lollusi keegi ei hakkaks kirjutama jälle siia.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #140
            Re: poker botid?

            Algselt postitas lenC
            küll on hea, et sa bumpisid seda siis
            Sulle samuti tänud, WHE mehed saavad ehk nüüd mõne uue kliendi juurde, ega raha mööda külgi maha jookse.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #141
              Re: poker botid?

              Isildur1 ongi pokkeribot mida on pikalt arendatud.. ja nüüd lasti täis testrunile

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #142
                Re: poker botid?

                Algselt postitas sada
                keda huvitab tavaline pudelikorjaja? VAEVALT, ET TEMAST KEEGI ROHKEM PUDELEID KORJAB , sest ta on proff ??? Kes tahab aga pudelikorjamisega rikkaks saada, see korjab kindlalt parmudest kiiremini ;D Moraal ;D ;D ;D ;D järjest vähem teenib, sest robotid tulevad peale ja lolle jääb järjest vähemaks ja raskem on võita:( PS. Ranka keegi meist ei taha olla kaotavas rollis, kuid ilmselt jääb tulevikus võidu% väiksemaks, sest kõik ei saa ju võita, eriti kui head mängijad kirjutavad enda eest hea proge mängima ???
                Ok arvutzame teist pidi, kui kaua jägub "lollpäid" kes panevad iga kuu 1000 USD "hakkama, et toita 10head regulaari kes igaüks tahab kuus teenida min 10000usd , :o :o tuleb välja, et toidetakse neid elu lõpuni :o Samas ei tasu kunagi unustada ka seda "miks Kasparov ei ole enam Tegija" Mõtteid Maalt ja Mujalt'" ;D Hoidke ikka asjaga kursis ennast, sest isegi loll mängia saab aru kui kasulikud on pokkeribotid 8)
                Ja uskuge või mitte, mitte keegi ülalpool ei ole huvitatud sellest, et mingi X mees tuleb kuskilt ja rikastub Eesti riigis makse maksmata ja tõõkohti tekitamata ;D
                kuuled jobi, sa võid kuskil 0.1/0.2$ sendilauas ju käsi ootama panna, aga midstakes tõmbab laksust hinge kinni esimesel korral kui keegi su botile flopi cbeti peale minraise otsa väntab ja turnil 110$ 100$ potti betib

                käte ootamine on microstakes ja live mängijatele, midstakes võetakse sind insta tagant kui sellist asja seal korraldama hakkad u f retard

                Comment

                • r3o
                  FPP Pro
                  • Apr 2009
                  • 260

                  #143
                  Re: poker botid?

                  Algselt postitas Codecci
                  kuuled jobi, sa võid kuskil 0.1/0.2$ sendilauas ju käsi ootama panna, aga midstakes tõmbab laksust hinge kinni esimesel korral kui keegi su botile flopi cbeti peale minraise otsa väntab ja turnil 110$ 100$ potti betib

                  käte ootamine on microstakes ja live mängijatele, midstakes võetakse sind insta tagant kui sellist asja seal korraldama hakkad u f retard
                  Kasutaja "sada" jutt oli tõesti imelik, aga samas sa ei tea nähtavasti ka palju programmeerimisest. Sul ju ei tõmba sellised situatsioonid hinge kinni? Samuti saab kirjutada proge selliselt, et ta läbib täpselt samasuguse mõtteprotsessi selle peale nagu sina. Ma ei hakka ette kujutama, mis see sul on, aga kui sa oskad oma mõttekäigu mingis olukorras lahti seletada siis saab selle ka koodi panna.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #144
                    Re: poker botid?

                    Algselt postitas r3o
                    Kasutaja "sada" jutt oli tõesti imelik, aga samas sa ei tea nähtavasti ka palju programmeerimisest. Sul ju ei tõmba sellised situatsioonid hinge kinni? Samuti saab kirjutada proge selliselt, et ta läbib täpselt samasuguse mõtteprotsessi selle peale nagu sina. Ma ei hakka ette kujutama, mis see sul on, aga kui sa oskad oma mõttekäigu mingis olukorras lahti seletada siis saab selle ka koodi panna.
                    Neid olukordi on lõpmatuseni ja siis ka veel kunagi ei tea, kas keegi on tilitis või mitte ja olukord ei ole jälle sama jne ning tekivad järgmised lõpmatud erinevad olukorrad.

                    Edu koodi kirjutamisel :)

                    Comment

                    • r3o
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 260

                      #145
                      Re: poker botid?

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Neid olukordi on lõpmatuseni ja siis ka veel kunagi ei tea, kas keegi on tilitis või mitte ja olukord ei ole jälle sama jne ning tekivad järgmised lõpmatud erinevad olukorrad.

                      Edu koodi kirjutamisel :)
                      see ongi point. Head botti on väga raske kirjutada ja kuskil kapi taga ei tee 25nl+ võitvat botti. Aga sa ei pea arvestama kas keegi on 100% skaalal 60% tildis või 61%. Sa ei mõtle ju ometi nii kui sul 30sek aega otsustada mis teha. Vastase võimaliku tildis oleku saad ühe mõjutava tegurina arvesse võtta.
                      Ütlen veel.. hea boti kirjutamine on väga keeruline nagu ka heaks mängijaks saamine. Aga pokkeris teed otsuseid siiski minig algortimi alusel. Kõik algortimid on võimalik realiseerida.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #146
                        Re: poker botid?

                        Algselt postitas r3o
                        see ongi point. Head botti on väga raske kirjutada ja kuskil kapi taga ei tee 25nl+ võitvat botti. Aga sa ei pea arvestama kas keegi on 100% skaalal 60% tildis või 61%. Sa ei mõtle ju ometi nii kui sul 30sek aega otsustada mis teha. Vastase võimaliku tildis oleku saad ühe mõjutava tegurina arvesse võtta.
                        Ütlen veel.. hea boti kirjutamine on väga keeruline nagu ka heaks mängijaks saamine. Aga pokkeris teed otsuseid siiski minig algortimi alusel. Kõik algortimid on võimalik realiseerida.
                        Kõik algoritmid on võimalik realiseerida, aga pakun, et täielikult adjustiva ja mängu käigus juurdeõppiva pokkeriboti jaoks on vaja phd kraadiga matemaatikuid, informaatikuid rohkem kui üks ja ka siis kulub neil vääääga kaua aega. Pakun, et programmeerimine on kõige kergem faas, kõigepealt on vaja head teooriat ja hea teooria (teadus) maksab raha!

                        P.S. Vaadake kasvõi milline lasteraamat matemaatika mõistes on "The Mathematics of Poker". Seda raamatut on enamustel väga raske lugeda, selle kallal kõvasti vaeva nähtud, aga mu arust ollakse selle raamatu ilmumisega ainult teekonna alguses.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #147
                          Re: poker botid?

                          Ma isiklikult arvan, et 100NL ja väiksemates limiitides saab väga vabalt kirjutada boti, kes mängib 0 mängu ja korjab kasumi rakebackina, sest nendes limiitides saab võita tabeli järgi mängides.

                          Preflop on ülilihtne mäng, kus avad standardina igalt positsioonilt (umbes nagu mu tabel), flopis kui 2+ vastast siis cbeti ilma käeta ei teeks, HU-s peaaegu alati v.a. ohtlikud lauad (monotoon, seotud jne), kui vastane kohe commited siis ka flopi cbet ainult käega jne. Turni betid ainult tõmbe/made handiga või käega, mis improves turni või head bluffi kaardid (äss, kunn) ning miski % check-raiseb turni ning turnil lähtuks tihti baluga teoreemist ning riveril siis obv vbet.

                          Edasi saaks täiustada, kus hakkaks vaatama blindide stäkkide suurusi ja vastavalt nendele muudaks preflop size suurusid, flopis, kes foldib palju cbetile saaks cbeti ka monotoon boardil, kes palju floadib ja turnil AF suur, selle vastu check-raiseks rohkem value peale, kes 3betib palju, läheks lightimalt PF broke jne jne.

                          Isegi, kui selline robot saaks võita siis see ei tähenda seda, et pokker on läbi lahendatud vaid see tähendab seda, et üldine mängijate tase on SITT.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #148
                            Re: poker botid?

                            Meenutab natuke minu mängu, kui ma freerolle mängin.

                            Comment

                            • r3o
                              FPP Pro
                              • Apr 2009
                              • 260

                              #149
                              Re: poker botid?

                              selguse mõttes, et see millest jakera räägib ei ole bot. Bot ei tea kaarte ette... selles suhtes, kui mõni donk hitib siis ei tähenda et tegu oleks botiga.

                              Ja ranka tabel on tõesti hea näide kuidas bot-i tegema hakata. Hea konkreetne algoritm ära defineeritud ja kui sellega võidab ka siis pole probleem botil seda järgida... tilti ta ka ei lähe kõigele lisaks

                              Comment

                              • SamGold
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 302

                                #150
                                Re: poker botid?

                                Algselt postitas jakera
                                Mängisin paar nädalat tagasi Full Tildis Daily Dollaryit.
                                Osalejaid oli ca 8000 inimest. Kohe esimese käega läks üks tüüp "Scooptron" vms(ei mäleta enam täpselt ta nime) juhtima. "Tüüp" ei kaotanud ühtegi kätt ning oli kogu mängu aja alati esimene. Kui jõudsin lõpuks temaga finaallauda, siis olid ka teised üsna kindlad, et ta on bot.
                                Esiteks: kõik callid, raisid ja foldid olid tal insta, millisekundites. Ning alati ühesugused. Ehk siis alati väga väga insta. Beti suurused olid alati kas 5BB või siis insta all in.
                                Ta suutis inimeste AA, QQ pocketid ära kräkkida 63o ja J2o kätega.Läks insta all inni ja sai runner runner flashi või hittis endale seti. Mitte ühtegi kaotust igatahes.
                                Nii, mõistsin, et tema vastu on mõtetu mängida. Ootasin vaikselt, kui teised püüdsid teda üle kavaldada. Keegi ei suutnud seda ning ta lõi teised mängijad ükshaaval välja.
                                Jäime lõpuks kahekesi heads upi. Stakid olid üsna evenid.
                                Vist oli neljas käsi, kui sain small blaindilt AJs. Teen siis 4BB raisi. Tüüp läheb insta all in. Ma mõtlen natuke.
                                Ning siis callin.
                                Lauda tuleb 339 rainbow, flop A, river 7.
                                Tüüp näitab mulle 3 ja 9-t. Mina muckin ja saan teise koha.

                                Kui see ei olnud bot, siis oli see küll mingi über über ulme level mängija.
                                shit, darwin moon oli ka robot???

                                Comment

                                Working...